Karadeniz Pet

Gözü normal mi?

Omeronur

Meraklı Üye
Merhaba,
Erkek kuşumun gözü son 1-2 gündür sanki sulanmış, nezleymiş gibi geliyor. Acaba sizce öyle bir durum var mı yoksa bana mı öyle geliyor?
Her hareketi ve dışkısı her zamanki gibi.
Screenshot_20210215-133432.png
Screenshot_20210215-133421.png

2-3 gündür çok tüy dökmeye başladı. Tüyden çıkalı çok olmamıştı ama havalar ısınıp tekrar soğudu acaba onu mu hissetti bilmiyorum. Göz çevresi de bir garip geliyor

Maşallah çok sevimli.Gözü bana normal geldi.Herhangi bir sürekli göz çevresini kaşıma var mı ?

Maşallah çok sevimli.Gözü bana normal geldi.Herhangi bir sürekli göz çevresini kaşıma var mı ?
Öncelikle teşekkürler. Sürekli kaşıma yok, tüm hareketleri normal ama gözleri biraz halsiz gibi gelmişti sadece. Daha yakından takip edeceğim umarım bir şey yoktur

Arkadaşlar durumu takip ediyorum, kuşum tüye giriyor gibi, fazla tüy dökmeye başladı birkaç kapsül de gözüküyor ama daha önce böyle göz çevresi ve kafası belirgin tüy kaybetmemişti.

Acaba normal mi bu durum? @Alp @ZeytinÇiceği

Not: Fotoğraflar net değil video çekip kesmek zorunda kaldım, telefona saldırıyor fotoğraf çekerken...
Screenshot_20210218-181333.png
Screenshot_20210218-180647.png

Screenshot_20210218-180501.png

Arkadaşlar durumu takip ediyorum, kuşum tüye giriyor gibi, fazla tüy dökmeye başladı birkaç kapsül de gözüküyor ama daha önce böyle göz çevresi ve kafası belirgin tüy kaybetmemişti.

Acaba normal mi bu durum? @Alp @ZeytinÇiceği

Not: Fotoğraflar net değil video çekip kesmek zorunda kaldım, telefona saldırıyor fotoğraf çekerken... Ekli dosyayı görüntüle 52575Ekli dosyayı görüntüle 52574
Ekli dosyayı görüntüle 52573
Evet bazen olabiliyor dökülmeler bu şekilde. B vitamini verin muhakkak.

Deneyimli birisi var mıdır, sorun var mı yok mu bakabilir mi?

Geri