Karadeniz Pet

Güvendigimiz Veteriner Hekimleri Paylaşalım..

Hmm ne yapalaim kaldiralim mi listeden ne dersiniz arkadaşlar?

Ya da telefonla danişmayin direk muayeneye gidin diyelim yanina not olarak?

bence ceran ı kaldıralım çünkü az önce aradığımda orasının ecza deposu olduğu söylendi veterinerlik hizmetleri olmadığını söylediler.

İstanbul- Çengelköy

Istanbul Anadolu yakası - Çengelköy

Dostlar Vet. Kliniği
Veteriner ilaçlarını satışta ruhsatlı bir klinik burası..

Vet. hekim, İbrahim Alper İlgün

Halk Cad. No.33/2 Çengelköy..

Telf: 0216 3214230
Cep: 0533 5707242

Bugün İbrahim Beyle sadece telfdan görüştüm. Kuşlarla tecrübeli bir hekim/klinik olduklarını söylediler Telefon üzerinden hiç ummadığım bir yardımda aldım kendisinden antibiyotik kullanımı sonrası probiyotik ilaç ref. hak. İnsan ve hayvan dostu yardımperver hekimleri tanımak çok güzel...

Vet. Muayene ücretini sordum. Muayene ücreti almadıklarını, hastalık için verdikleri ilaçların maliyetinin muayene ücreti olduğunu söyledi. Diğer bir deyişle herşey dahil ilaçlı muayene yapıyor.

• Beğen
Tepkiler: Kca
merhabalar benimde buna benzer bir muhabbet kuşum vardı 2,5 sene benimle yaşadı 11 gün önce kaçtı balkona bile omzumda gelirdi asla kaçmazdı ben tatile gittim annemle kaldı ve kaçmış çok büyük bir boşluğa kapıldım ve 3 gün önce ingiliz muhabbet kuşu aldım ama yemek ve su içmiyor bazen ele geliyor kendini sevdiriyor ama bir anda tekrardan ürkekleşiyor yemek ve su içmemesi beni çok üzüyor ben elimle verdim mi yiyor ama alıştırmakta istemiyorum bu sefer kendi öğrenemez diye

Merhaba arkadaşlar.Aranızda istanbul da oturanlara uyarı yapma gereği duydum.Muhabbet kuşumuzu istanbul da levent sülün sokaktaki boğaziçi veterinerlik kliniğine götürdük.Fakat verdikleri ilaçlar kuşu eskisinden daha kötü hale getirdi.Ayakları tutmamaya ayakta duramamaya başladı halsizleşti ilgisizleşti çevresine karşı.Malesef cuma günü de kaybettik.O veterinerin ismi de müge keser.Lütfen hayvanlarınızı oraya götürmeyin.Kuşumuza baktıkları esnada acı çeken bir kedi tedavi ediliyordu,kedinin baş tüylerini nasıl çekerek tedavi ettiklerine şahit oldum içim acıdı.Kuşumuz için acımız çok büyük zaten.Başkaları da bu sebepten üzülsün istemiyorum.

bu konuda çanakkale çok yetersiz sanırım
nete girince çanakkale pet city reklamları çok götürüyorsun cevap aynen şöyle
biz kuşlarla ilgilenmiyoruz ancak tavsiye verebiliriz
kaç tane veteriner aradım doğru dürüst cevap alamadım
bir tek burhan bağcı var ilgilenmeye çalışan
lütfen ama lütfen çanakkalede varsa bildiğiniz kuşlardan anlayan veteriner lütfen yazın çok zorda kalıyoruz

Pet Clinic
Bahçelievler 1. Cad, NO:84, Veteriner Hekim Osman İÇ;

Ankara Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi
İç Hastalıkları Uzmanı Prof.Dr. Arif KURTDEDE.

Ben Arif kurtdedeyi önermiyorum açikçasi,, onun yerine yine ayni okulda hoca olan Zeki beyi zaten paylaşmiştim öneriyorum

Klikisyen olarak arif beyin çözümsüz kaldigini düşünüyorum
Tavsiye etmem

Veterinere gidecekseniz Ankara Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi'nde Arif Kurtdede'yi tavsiye ederim.

[MENTION=11820]ali sağlam[/MENTION] isimli arkadaşımızın başka bir konudaki tavsiyesi...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:50 -->-> Daha önceki mesaj 21:49 --

Gerçi [MENTION=454]Semiha Feyza BAYYURT[/MENTION] Hanım önermemiş, şimdi farkettim.

İSTANBUL: Eceler Sok. No: 16
Florya
Tel:0(212) 663 91 42 - 663 91 43

Buranın iyi olduğuna eminsiniz değil mi? Tamda yakınımda hazır. ??

Efe-Vet Veterinerlik Hizmetleri
Serhat KENEZ-Veteriner Hekim
Mehmet SARIKAYA-Veteriner Hekim
0212 694 51 22 - 0212 694 17 32
Merkez Mahallesi Cigdem Caddesi No:24/1-2-3 Avcilar/ISTANBUL efevet@hotmail.com

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:19 -->-> Daha önceki mesaj 22:18 --

Gercekten o kadar iyi ilgilendi ki kusumla. Inanamadim. Hersey icin tesekkur eder, burada paylasmayi da borc bilirim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:29 -->-> Daha önceki mesaj 22:19 --

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:04 -->-> Daha önceki mesaj 22:29 --

Kanatlilar konusunda gayet bilgili ve basarililar. Serhat Bey yardimci oldu bana.

Arif kurtdedeyi önermiyorum arkadaşlar ilaç dozu ayarlamalarinda yanlişliklar olugunu biliyorum benim kuşumda da yanliş teşhis koydu ,, aydinlikevlerdeki zeki beye götürdük en dogru o tedavi etti bilginize

Okan Bey Zonguldakta Devrekte yaşıyorum, maalesef buralarda kuşlardan anlayan kuşlarla ilgilenen veteriner bulamak çok zor. Sizin verdiğiniz klinik nasıl, anlayıp ilgileniyorlar mı? Çok acil veterinere ihtiyacım var. kuşum 2 aydır kusuyo ve çok kötü durumda bi kaç tedavi uyguladım ama maalesef sorunu çözemedim. Acil desteğe ihtiyacım var.

[sıze=6]okan bey zonguldakta devrekte yaşıyorum, maalesef buralarda kuşlardan anlayan kuşlarla ilgilenen veteriner bulamak çok zor. Sizin verdiğiniz klinik nasıl, anlayıp ilgileniyorlar mı? çok acil veterinere ihtiyacım var. Kuşum 2 aydır kusuyo ve çok kötü durumda bi kaç tedavi uyguladım ama maalesef sorunu çözemedim. Acil desteğe ihtiyacım var.[/sıze]

benim kusum ölüyordu resmen kafasını tutamıyordu isalden buraya kafesi ile birlikte getirdim dıskı analizi yaptılar daha sonra kursagından igne yapıp banada yaptıgı ignenin aynısını agzına damlatmamı soyledi 1 hafta elimde besledim sabah aksam sırınga ıle yedırdım ve verdigi ilacı düzenli kullandım doktor 2 gune ıyı olursa yasar dedi ve yasadı da suanda kusumun 15gınluk 1 adet yavrusu var

60 tl dediler pazarlıkla beraber 30 tl üçret aldılar kredi kartı gecerli

gecmiş olsun

ANKARA : Afacan Veteriner Klinigi
Vet.Hekim Zeki Afacan
0312 3169912
0312 3170085-
05362565060
Çevreli Caddesi / Aydinlikevler
arkadaşlar hala işlek bir veteriner mi kuşumun ayağında bir problem var götürmeyi düşünüyorum.

ANKARA : Afacan Veteriner Klinigi
Vet.Hekim Zeki Afacan
0312 3169912
0312 3170085-
05362565060
Çevreli Caddesi / Aydinlikevler
arkadaşlar hala işlek bir veteriner mi kuşumun ayağında bir problem var götürmeyi düşünüyorum.

aydınlıkta hala aktif bir kliniktir.

Geri