Karadeniz Pet

Hagen Vision L01 Kafes

sparox

Meraklı Üye

Çok güzel ama bir o kadar da pahalı bir kafes. Piyasada 40-50 tlye satılan kafeslere akrilik malzeme eklemesi yapılarak, hagen'den çok daha ucuz fiyatlara satışı yapılabilir. Eğer işten anlasam kendi imkanlarımla yapar ve küçük bir kar payıyla satarım.
Ben de bu yüzden kendi çapımda böyle bir çözüm buldum. Yem, tüy, toz ve pisliklerin etrafa saçılmadığı, kuşların her yeri görerek mutlu ve rahat oldukları bir ortam oldu. Eskiden kafese girmek istemeyen kuşlar, bu sisteme geçtikten sonra, ben çağırmadan neredeyse hiç çıkmıyorlar.
20170924_214135.jpg
Bu arada kafesin kapısını genellikle açık bırakıyoruz.

Kafesiniz çok güzel maşallah. Bu kafesleri çok beğeniyorum, benimki bir yaşına girsin düşünüyorum bakalım ben de almayı :D

Bu arada erkek kuşun; Fıstık'ın sol kanadında bir düşüklük fark ettim sanki kullanamıyor gibiydi. Bir kontrol edin isterseniz...

Güle güle kullanın :)

Kafesiniz çok güzel maşallah. Bu kafesleri çok beğeniyorum, benimki bir yaşına girsin düşünüyorum bakalım ben de almayı :D

Bu arada erkek kuşun; Fıstık'ın sol kanadında bir düşüklük fark ettim sanki kullanamıyor gibiydi. Bir kontrol edin isterseniz...

Güle güle kullanın :)
Mercan Hanım dikkatiniz için teşekkürler fıstık eski kafesinde kanadını sıkıştırmış ve kırmıştı bu olaydan sonra yeni kafesi aldım zaten. veteriner hekime götürdüm yapacak bir şey kanadın kaynaması zor kaynasa bile uçamaz demesine rağmen biz azmettik ve kendi imkanlarımız ile kanadı kırılan yerine kaynatmayı başardık ama kanadı o günden beri düşük ama eskisi gibi uçabiliyor şükürler olsun.