Karadeniz Pet

Halsiz, hapşırma, kusma ve siyah dışkı

İshalden çok kabızlık var bence. Ya dışkısını yapamıyor kabız yada yumurta sıkışmış. Videoda zorlandığı belli.
Evet o da olabilir kuyruk ve kanatlar düşük duruyor,dışkılar daha büyük ve sulu olmuştu bizde.Yumurtayı çıkarıyordum ve böyle yapmaya başlıyordu.

Yumurta olabilir bu kuşta. Kuşun poposuna bakın yumurta sıkışması olabilir. Salyalı kusma mantar olabilir ama koksidiyozdada kusma oluyor. Veterinere gidin mutlaka.
Malesef veterinere götürdüm fakat bilgim fazla yok dedi burda da başka gidebilcem yer yok yumurtası var evet yumurtlamasını bekliyorum zaten

İshalden çok kabızlık var bence. Ya dışkısını yapamıyor kabız yada yumurta sıkışmış. Videoda zorlandığı belli.
Tuvalet yapmakta vs zorlanmıyodu aslında ama bugun yapmamaya zorlanmaya başladı yoksa dışkı sorunu yoktu bir anda bugün oldu

Malesef veterinere götürdüm fakat bilgim fazla yok dedi burda da başka gidebilcem yer yok yumurtası var evet yumurtlamasını bekliyorum zaten
Siz youtube dan yumurta sıkışması videolarına bakın. Videolarda gösterilenleri yapın. Deneyin. Bana göre yumurta sıkışmış.

Yumurta sıkışmış yüzde 90.öyle oluyor ki kusun vik yapacak hali kalmıyor Elle muayene de yumurta cok rahat hissedilir bi yapın anlarsınız.

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben cesaret edip yapamam daha önce izlemiştim yaparken bir sorun oluyor mu bir zarar fln görüyor mu
Siz masaj yapıyorsunuz, kuş ta çıkarmak için çaba gösteriyor zaten ondan sonra da çıkıyor yumurta. VİDEOLARI izleyin

Ben cesaret edip yapamam daha önce izlemiştim yaparken bir sorun oluyor mu bir zarar fln görüyor mu
Çok dikkatli yaparsanız sorun olmaz,en az on kez yaptım isterseniz yazarım ama çok çok dikkat etmelisiniz yoksa durum daha kötüye gider

Çok dikkatli yaparsanız sorun olmaz,en az on kez yaptım isterseniz yazarım ama çok çok dikkat etmelisiniz yoksa durum daha kötüye gider
Yardım ederseniz çok sevinirim nasıl yapicama bir de bir gün daha beklim mi yoksa şimdi müdahale edim mi

dikkat etmelisiniz.yumurtaya baskı kırılmasına neden olur.Acele ederseniz popo yırtılmasına neden olur.Önce yagla yumusatıp siz deriyi popo etrafının iki yanından gövde kısmına dogru çekiyorsunuz kusta size yardımcı oluyor.Yumurta var ise videoları izleyip cıkarmalısınız.Yoksa Kusunuzu kısa zamanda kaybedebilirsiniz.

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri