Karadeniz Pet

Hamile midir?

erhanademer

Yeni Üye
Fotoğraflar aşağı da dişi kuş gazete kağıdı koparıyor yuvaya 5-6 girdi çıktı içindeki talaşı dışarı atmış dışkısı da böyleydi bilenler yorum yapar mı?

d7a9146c8e124dbaaa9b61709020b039.jpg
4a336e0e4a30381a4ffc9e1edabd490f.jpg
3dcdb7052128dab8879a5af011a56c88.jpg

LG-H860 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bilen yok mu arkadaşlar

Masallah guzel disi yasini genc gordum yuvaliga girmesi guzel talaslari atip yuvayi hazirliyor yuvalikta zaman gecirdikce diskisi buyuyecektir popoda sisme var mi guzel sonuclar alacak gibisiniz beklemeye devam

Masallah guzel disi yasini genc gordum yuvaliga girmesi guzel talaslari atip yuvayi hazirliyor yuvalikta zaman gecirdikce diskisi buyuyecektir popoda sisme var mi guzel sonuclar alacak gibisiniz beklemeye devam
Var la yok arası bir şey fotoğrafta attığım gibi kendisi mi kabartıyor yoksa şiş mi bilmiyorum ama kurlaşmaları bitti böyle agrasifliği kalmadı kuşların erkek daha bi baba tavırlarına girdi gördüğüm kadarıyla

Son durum bu kesin bir şey söyleyebilir misiniz ?????
7e97813ec99b524c2a2b30ee093b7e95.jpg

Benim kuşumda da aynı şekilde gazete kağıdı yeme, kanatlarda düşme vardı, yumurtladı. Poposundaki şişmeyle beraber tüy kısmında da biraz açılma varsa hamiledir diye düşünüyorum.

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir hafta ile 3 hafta arasında yumurtlarlar genelde follluk varmı varsa içine girip çıkıyomu

samatyalı hobi amaçlı üretici

Bir hafta ile 3 hafta arasında yumurtlarlar genelde follluk varmı varsa içine girip çıkıyomu

Var pazar günü 5 6 kez girip çıktı içindeki talaşları dışarı atmış birazını, kafesin dibinden kağıt koparıyo ağzıyla yuvarlayıp atıyo tülün ipiyle oynuyor bide dün ben folluğun orta yuvarlak kısmını elimle açmıştım bugün baktım o orta kısmı talaşla doldurmuş

Tamamdır bu belirtilerin hepsi yumurtlayacak belirtisi
Kuşunuz hamile inşallah sağlıklı yavrularınız olur

Geri