Karadeniz Pet

Hangi Yem Markasını Kullanıyorsunuz Ve Tavsiye Edermisiniz?

Hangi Yem Markasını Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    33

Can Aksoy

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar Forumdaki Arkadaşlarımızın Hangi Marka Yem Kullandıklarını Ne Kadar Süredir Kullandıklarını Ve Başkalarını Yem Markasını Önerirmi Merak Ettim Ankete Katılırsanız Sevinirim İyi Forumlar ...

Ankette kullandığım ürünü yazdım. 2011'yılından beri aynı marka yemi çocuklarıma veriyorum. Memnunum tavsiye ederim. Versele-Laga

Dışarıda yemcide karışık yem kilosu 5 TL aktarcilardada 6 TL kilosu versele laga fiyat nedir acaba tabi icerigide onemli.

Lenovo S90-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dışarıda yemcide karışık yem kilosu 5 TL aktarcilardada 6 TL kilosu versele laga fiyat nedir acaba tabi icerigide onemli.

Lenovo S90-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
500 Gr İnternette 7,5 TL Petshoplarda 10 TL
1000Gr İnternette 13,5 TL Petshoplarda 17 TL
İçinde;
Sarı darı % 52 kırmızı darı %16 ak darı % 12 soyulmuş yulaf,%9 kanarya tohumu,%5 keten tohumu %3 yalancı safran % 2,5 nijer tohumu % 0,5

Forumda yem konusunda bir incelemem mevcuttur http://www.muhabbetkusu.com.tr/thre...e-karsilastirma-ve-kapsamli-incelemesi.52862/

tekil kullanıcılar her zaman söylerim iyi yemi almak ister bu yüzden Versele Laga Belçika'da üretildiği sürece tek kaliteli yem şuanda Almanya'dan ithal gelseydi Vitakraft derdim.

incelememi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Versele Laga'da tek sıkıntı premium V.A.M ürünün türkiyede kiloluk paketleri halen yok sadece 20 kilolukları var ve sizde premium yazmışsınız bu ürün yok türkiyede kiloluk. Var olan Versele Laga Prestige bahsettiğiniz.

versele laga snack, canaries ve budgies i karıştırıp veriyorum.

Ben bu yemi kullanıyorum yeni başladım sayılır şuana kadar memnunum

c1e9ba50605d79d3f84c9592a4a8a839.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Forumda yem konusunda bir incelemem mevcuttur http://www.muhabbetkusu.com.tr/thre...e-karsilastirma-ve-kapsamli-incelemesi.52862/

tekil kullanıcılar her zaman söylerim iyi yemi almak ister bu yüzden Versele Laga Belçika'da üretildiği sürece tek kaliteli yem şuanda Almanya'dan ithal gelseydi Vitakraft derdim.

incelememi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Versele Laga'da tek sıkıntı premium V.A.M ürünün türkiyede kiloluk paketleri halen yok sadece 20 kilolukları var ve sizde premium yazmışsınız bu ürün yok türkiyede kiloluk. Var olan Versele Laga Prestige bahsettiğiniz.

Alışveriş Yaptığım Petsopda 2 Çeşit Versele Laga Muhabbet Kuşu Yemi Var Ancak Ben Üsteki Resimdekini Kullanıyorum Ve Ankette Üsteki Resimdekini Varsaydım Sizin Dediğiniz Hangisi Acaba?

JPM010609_1_original.jpg

38434_pla_prestige_wellensittich_4kg_6.jpg

versela laga güzel ama en az 2 kat pahalı gereksiz diye düşünüyorum , covey 67 ve deli nature de en az onun kadar güzel yemler

Kalite her zaman iyidir. Hasta oluyorlarda nasıl iyi ederiz diye düşünüyoruz. Adam gibi anlayan veteriner yok zaten Türkiye de. Varsa bile bir elin parmağını asla geçmiyor. Hepimiz de Türkiye'nin farklı il'lerinde ikamet ediyoruz. Uzun lafın kısası yem için verdiğim paraya asla acımıyorum. Çok mu zenginim değilim. Belki çoğu şeyden kısıyorum. Ama bende 4'çocuk var. Aldım mı toplu alıyorum netten. Açık kiloluk yemleri tercih edenler için söylüyorum mubişiniz hiç mi değerli değil.
* Yavuz beyin dediği gibi versele-laga premium Türkiye piyasasında 20kg şeklinde satışta. Yakın olsak da birbirimize 20kg'm olanı alsak 5'kg şeklinde 3'4 arkadaş paylaşsak. O yem kaliteli yemmiş. Ama versele-laga budgies prestige de muhteşem. Açıkta yemleri lütfen mubişlere vermeyin.. Sağlıklı değil!!!

Kalite her zaman iyidir. Hasta oluyorlarda nasıl iyi ederiz diye düşünüyoruz. Adam gibi anlayan veteriner yok zaten Türkiye de. Varsa bile bir elin parmağını asla geçmiyor. Hepimiz de Türkiye'nin farklı il'lerinde ikamet ediyoruz. Uzun lafın kısası yem için verdiğim paraya asla acımıyorum. Çok mu zenginim değilim. Belki çoğu şeyden kısıyorum. Ama bende 4'çocuk var. Aldım mı toplu alıyorum netten. Açık kiloluk yemleri tercih edenler için söylüyorum mubişiniz hiç mi değerli değil.
* Yavuz beyin dediği gibi versele-laga premium Türkiye piyasasında 20kg şeklinde satışta. Yakın olsak da birbirimize 20kg'm olanı alsak 5'kg şeklinde 3'4 arkadaş paylaşsak. O yem kaliteli yemmiş. Ama versele-laga budgies prestige de muhteşem. Açıkta yemleri lütfen mubişlere vermeyin.. Sağlıklı değil!!!
Kesinlike Size Katılıyorum Sonuçta Onlarda Bir Can Taşıyor Sonuçta Senin Verdiğini Yiyip İçiyor Kuş Eğer Bir Kuş Aldıysan Sorumluluğunu Yerine Getirmek Şart Sen En İyi Koşullarda Bakasınki En İyi Şekilde Kuştan Geri Bildirim Alasın ...

Hagen living world yemde güzel içinde çok çeşitli şeyler var.
İçeriğide su şekilde
Papaya, Hindistan cevizi, Beyaz Darı, Kanarya tohumu, Kırmızı Darı, Kırmızı Finek Darı, Yulaf Ezmesi, Kolza tohumu, Keten tohumu, Kendir Toku, Nijer Tohumu, Susam Tohumu, Havuç, Vitaminler ve Mineraller ile Yumurta Proteini İçeren Tropik Yumurta Granülleri

Ekli dosyalar

• 562002.jpg
    562002.jpg
    34.1 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
Arkadaşlar kus veterinerleri evde beslenen kuşlar için Harrison's bird foods pelet yemin kullanılmasını oneriyorlar .ben yaklasik 7aydir kullanıyorum çok memnunum pelet yemde kusumun ihtiyacı olan tüm besinler var .herkesin Harrison's kullanmasını tavsiye ederim çünkü kuşların doğada ulaşabildikleri tek yiyecek tohumlar değil sırf tohumla beslemek hayvani yaglandiriyor.muhabbet kuşlarında hastalıkların en büyük nedeni yanlis beslenmedir.

O yemi türkiyede bulmak çok zor anca yurt dışından getirticen. Onunda fiyatı pahalı oluyor. Bende var 14 tane kuş onlara yetecek kadar getirtsem can dayanmaz

Ben gold wings kullanıyorum kuşlarım bayağı seviyor. Önceki yeme bu kadar ilgi göstermiyolardı. Sizin bu marka hakkındaki görüşleriniz nedir?

SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gold wings preminiumu şuanki yemimi kullanmadan önce kullandım benim kuşlarda baya severek yiyorlardı

500 Gr İnternette 7,5 TL Petshoplarda 10 TL
1000Gr İnternette 13,5 TL Petshoplarda 17 TL
İçinde;
Sarı darı % 52 kırmızı darı %16 ak darı % 12 soyulmuş yulaf,%9 kanarya tohumu,%5 keten tohumu %3 yalancı safran % 2,5 nijer tohumu % 0,5
Merhaba.1kilo yemin icinde ne kadar ketan tohumu olmali? Ben ayri ayri alip kendim katmak isdiyorum. 1000 kramin 5 %-mi? . Yani 1kq yeme 50 kram ketan tohumu katsam olurmu

S308 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ayşe hanım çok doğru söylemişsiniz Sizler gibi en iyiyi araştıranın önünde saygı ile eğilirim klasik bir laf vardır 'İyi bakarsan herşey iyi olur'Tabiki bu sadece yem ile ilgili değildir çoğu üretici arkadaşımla görüştüğümde kızıyorum,Arkadaş bu işten ekmek yiyiyorsun diyorum yani bu hayvanların suluklarını yıkamak,Yemliğini yıkamak kafeslerini yıkamak yuvalıkları yıkamak,tüneklerini yıkamak temizlemek dezenfekte etmek adına ne diyorsanız bu kadar zor mu diye bunu neden söylüyorum Herkez sizler bizler gibi değil kuş besliyor Tekil hobi amaçlı suyu bitince su koyuyor yemliğinin üstü kabuktan gözükmüyor hayvan yem bulamıyor kendi pisliğini yiyor ne yapim daha diyenleri yemine vitamine para veriyorum o kadar diyenleri bile görüyorum

,Benim 3 çift Show Jumbo kuşlarım var şu anda yani aylık neredeyse 1kilo yiyiyorlar hadi 1.5 olsun şimdi 20 kilo alıp 15 20 ayda nasıl bitireceğim.2010 kadar çok fazla haşır neşir oldum tüm muhabbet kuşu ırkları ile Ozaman Vitakraft yemi tek geçerdim şuan o yem olsa onuda tek geçerim Ne zamanki Bu lanet Otjin Pet bu Vitakraftın patent hakkını aldı bu yemi bitiridi bu konu incelememdede deyindim detayını merak eden olur ise okuyabilir.

2010'a kadar Muhabbet kuşlarına olan ilgim artık işiminde önüne geçmeye başlamıştı allahtanmıdır bilinmez Bir bahçemiz vardı onlara yazın yer yapmıştım, yaklaşık15 çift diyeyim yazları bahçedeki yaptığım yere götürüyordum abartısız 7-8 kat eleklerde kullanılan telden kullandım kaldıkları yerin etrafını kapattım Sadece Yazları oraya kalıyorlardı. Bir gün gittiğimde yaptığım büyükçe bir bahçe üzerindeki salmanın bir tarafının parçalanmış olduğunu farkettim, Hırsız sandım fakat Kan görünce Araştırdım biraz Gelincik gelmiş bir güzel garipleri yemiş belki bizimde hatamız oldu belkide o gelinciğin nasibiydi artık bilinmez Ama rahat duramadım yine geçen sene tek kuş almak istedim ama yine bazı arkadaşları abileri gezip çok beğendiğim kuşları onlarda beni hiç kırmadan verince 3 çifte kadar yine çıktım.

Sizleri yakın gördüğümden Ayşe hanım böyle bir anımıda paylaşmış oldum. Ben Ankaradayım eğer yakın isek ve almayı düşünürsek bahsettiğim yemi almaya ben seve seve katılırım.

Geri