Karadeniz Pet

Hasta mı yardım edin

mubişsever_48

Meraklı Üye
kuşum tüy dökümündeydi ama azaldı dökülmesi yeni tüyleri çıkmaya başlıyor kuşumda tüy dökülmesiyle başlayan durgunluk halsizliği azalmadı hala hatta bugün daha da arttı sürekli tek ayak üzerinde uyuyor hasta mı oldu acaba endişelenmeye başladım

Vitamin takviyesi yap. Pet shop larda filan bulunur ölçüsünü sana söylerler . Gün aşırı suyuna koyarsın .

Soğuk algınlığı mı oldu eser yerde tuttunuz mu? Üşüdü'mü? Çok geçmiş olsun.. Suyuna sarımsağı sıkın 3'4 damla. Doğal antibiyotik. Ona güç verecektir.. Hastaysa bile iyi edecektir. Hastalık durumunu ve gelişmeleri takip edin. İshal mi aksırma tıksırma var mı? Bunların dışında sürekli uyumanın dışında yem yeme de azalma var mı? Kuruluk hastalığından şüphe de ettim şimdi.

Yok hiç pencere bile açmıyorum üşütme ihtimali yok gibi yem yemede de sorun yok yiyor şuan durumu iyi eski haline döndü canlandı neyseki ama yinede ayağının birini çekip kabarıyor ayağında da bişey yok baktım tüyden dolayı diye düşündüm kaç gündür bugün daha farklıydı yani ama şuan iyi durumu tam tüyleri çıkınca mı durgunluğu geçer yani inş ondandır durgunluğu

Aman iyi olsun da benimkisi kuruntu olsun.. Sağlıklı olsun mubişiniz.. Ama sarımsak tavsiyemi dinleyin.. Ona güç verecektir. Ayağını çekip uyuması durumunu takip edin..

Sarımsaklı suyu daha önce de vermiştim tekrar vereyim iyi gelir şu an iyi kuşum yine hareketlendi durumu iyi gibi takipte kalayım bakalım

Geri