Karadeniz Pet

Her gun yumurtluyo fakat oturmuyo!!!

Agapimou

Yeni Üye
Hayirli geceler meraktan 4 gun once bir erkek.bir disi muhabbet kusu aldim kuscu bu yumurtliycak dedi folluk verdi velhasil disi kus 4 yumurta yumurtladi yuvaya girip cikiyor fakat genellikle ne zaman baksam yuvanin disinda neden yumurtada oturmuyor pek bilgim yok yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

Merhaba kuşlar stres yapmış muhtemelen o yüzden yatmıyor sabredin ortama alissinlar sonrasindaki kuluckada yavru alabilirsiniz sadece yem su vermek icin uğrayın haftada 1-2 gün yumurta mamasi verin bol yavrulu günler dilerim

Arkadaşın dediği gi,bi stresten yatmıyordur siz fazla rahatsız etmeyin olmadı bir sonraki kuluçkada ortama alıştığından yatacaktır inşaallah

Saolun fakat kalabalik bir aileyiz o sebeple evde girilmeyen odamiz yok odamda gardorobun ustune koydum kuslari yuksekteler sizce boyle sesli bir ortama alisabilirlermi yumurtlarlarmi tekrardan kuluckaya yatarlar mi ve bu yumurtladiklari yumurtlar cikmiycak sanirim soylediginiz gibiyse ve tekrardan nekadar surede yumurtlarlar cok tesekkur ederim sanirim cok soru sordum:)

Geri