Karadeniz Pet

Her mama verdiğimde ölücek gibi denge kaybı nefes nefese kalması

yarın ilk işim bebek maması almak olucak

Bebek maması da çözüm olmaz. Elle besleme maması sipariş edin.

Hocam mısır unu tarifini görünce almadım benım hatam peki neden bu nefes nefese kalması durduk yere sonra düzeliyor cok az gene tekrarlıyor

Bu konu vasıtasıyla bir uyarı yapmak istiyorum: İlk açılan konuda, yavruların anne babasının kactigi söylenince, ısrarla en kötü elle besleme mamasının bile evde yapılacak en iyi mamadan daha yararlı olacağından ve bebe bisküvisi kullanılmaması gerektiğinden, yumurtanın sindirim sistemine zarar verebileceğinden, işlenmiş gıdaların kullanılmaması gerektiğinden bahsettim. Elle besleme maması bulamadığınızı söyleyince en azından elle besleme maması temin edinceye toz formdaki bebek mamalarından kullanabileceğinizi söylemiştim. Bazı arkadaşlar sanırım önerileriyle kafanızı karıştırdı. Kimsenin kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum ama tavsiye verirken dikkatli olmak gerekiyor.

Aradan sanırım 3 - 4 gün geçti ve halen elinizde elle besleme maması yok anladığım kadarıyla. İnşallah yavrular sağlıklı şekilde gelişimlerini tamamlarlar.

Bu arada yumurta ağır bir besindir. İnsanlarda bile bebeklere 8 aydan önce yumurta verilmemesi tavsiye edilir. Muhabbet kuşlarının da yaklaşık olarak ilk 1 ay sindirilmiş gıda, yani kursak sütü, haricinde herhangi bir besin almadıkları düşünülürse, yaptığınız uygulama yavrulara, özellikle de küçük olanlara zarar vermiş olabilir.

Selçuk Bey, eğer bilginiz varsa bana da yardım eder misiniz ?
Uzun zamandır hareketsizdi ve çok zayıfladı, eskiden ötüyordu, şimdi sesini de duymuyorum.
Acilen yapabileceğim bir şey var ise hemen yapmam gerekiyor.
Videoya çekip yükledim buradan linki paylaşıyorum.
Lütfen bilginiz varsa acil yardım bekliyorum, sizden.

Şimdiden teşekkürler.

Selçuk Bey, eğer bilginiz varsa bana da yardım eder misiniz ?
Uzun zamandır hareketsizdi ve çok zayıfladı, eskiden ötüyordu, şimdi sesini de duymuyorum.
Acilen yapabileceğim bir şey var ise hemen yapmam gerekiyor.
Videoya çekip yükledim buradan linki paylaşıyorum.
Lütfen bilginiz varsa acil yardım bekliyorum, sizden.

Şimdiden teşekkürler.

Kafesi ve kafes tabanını temizleyip kağıt veya peçete üzerindeki yeni dışkıyı paylaşırsanız iyi olur.

Kafesi ve kafes tabanını temizleyip kağıt veya peçete üzerindeki yeni dışkıyı paylaşırsanız iyi olur.
WhatsApp Image 2018-08-02 at 13.16.12 (1).jpeg
WhatsApp Image 2018-08-02 at 13.16.12 (1).jpeg
WhatsApp Image 2018-08-02 at 13.16.12.jpeg

Geri