Karadeniz Pet

Hipraminchok Liquid

Süleyman YERLİ

Onursal Üye
Ürünün yakın zamanda Ispanya'dan ithalatı gerçekleşmiş, ecza depolarında mevcut ve piyasaya sürülmeye başlanmış. Ithalatçı firma ile görüşüp sahte olmadığı konusunda teyit aldım. Birkaç online satış platformunda 100ml 24,5 tl gibi bir fiyattan satışa sunulmuş. Yakın zamanda kullanmayı düşünüyorum. Kendi tecrübelerimi ilerleyen zamanlarda paylaşacağım. Bilgisi olan veya deneyimleyen arkadaşların tecrübelerini paylaşmalarını rica ederim.
20180625_110716.jpg
20180625_110750.jpg

Ekli dosyalar

• 20180625_110750.jpg
    20180625_110750.jpg
    413.3 KB · Görüntüleme: 30
Bu ürünü bende veteriner ilaçları satan bir ecza deposundan almıştım depodaki yetkili tavsiye etmisti ancak araştırdım kullanan ve deneyim eden bilgisi bulamayınca risk alamadim ve yeniden baska bir ürün aldım umarım iyidir.

Bu ürünü bende veteriner ilaçları satan bir ecza deposundan almıştım depodaki yetkili tavsiye etmisti ancak araştırdım kullanan ve deneyim eden bilgisi bulamayınca risk alamadim ve yeniden baska bir ürün aldım umarım iyidir.
Daha önceden toz halinde olanı vardı. Bu yenisi. Ithalatçı firma ile görüştüm, başka ürünlerin de ithalatını yaptıklarını ancak bunun piyasadaki en kaliteli ürünlerden olduğunu söylüyorlar.

Daha önceden toz halinde olanı vardı. Bu yenisi. Ithalatçı firma ile görüştüm, başka ürünlerin de ithalatını yaptıklarını ancak bunun piyasadaki en kaliteli ürünlerden olduğunu söylüyorlar.
Ben şimdi bunu kullanıyorum. Tüyde oldukları için haftada iki defa tam suluga 10 damla koyuyorum.
unnamed.png

Varmı kullanan bu ürünü tavsiye edermisiniz yada bundan artısı eksisi olan başka ürün

Yerli ürün kullanmanızı öneririm. Son yıllarda bizde ialç ve yem katkılarında denetimler ve ruhsat iptalleri çok arttı. Artık yerli ürünlerimiz daha güvenli ve kaliteli.

Geri