Karadeniz Pet

Hobi olarak üretim

gokhan06011

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar hobi olarak ufaktan üretim hane nasıl olmuş.

Ustaların Arkadaşların öneri ve tavsiyelerini bekliyorum teşekkür ederim şimdiden hepinize.

Hayırlı olsun. İyi havalandırma ayarlaman gerek. Ayrıca pencere olmadığı için aydınlatmayı da iyileştirmelisin.
Havalandırma yi apartman boşluğunu kullanıyorum videoda beyaz pencereye benziyen yer gerekirse pervane takacam aydınlatma onerin nasıl birşey kullanayim suanda tasarruflu beyaz lamba var bir tane sabah 8.00 yakiyorum akşam 21.30 da kapatıyorum

Gece lambası olmalı. Işığı direk söndürmen yuvaya giremeden dişinin dışarda kalmasıyla son bulabilir.
Ayrıca infraredi fazla olan ampuller var. biraz fazla yakar ama kuşlar için gerekli. Elektrikçiye sorarsın. Mekan ufak olduğu için düşük değerde birşey alırsın.

Gece lambası olmalı. Işığı direk söndürmen yuvaya giremeden dişinin dışarda kalmasıyla son bulabilir.
Ayrıca infraredi fazla olan ampuller var. biraz fazla yakar ama kuşlar için gerekli. Elektrikçiye sorarsın. Mekan ufak olduğu için düşük değerde birşey alırsın.
O zaman zaman ayarlı ışık yapacağım örnek sabah 8 de yanacak 12 ye kadar yavaş yavaş aydinlanacak 12 den 16.00 kadar tam aydınlık 16.00 dan 21.30 kadarda yavaş yavaş kararip kapanacak

Nasıl olur böyle bir sistem

Aynen gün ışığı almıyorsa zaman ayarlı ışık en iyisi kuşlarınız güzel maşaallah keyifli hobiler