Karadeniz Pet

Hobihane ( Balkonda Üretim )

cyberdemon

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar,malum yaz geldi havalar ısındı,kuşlarımın balkona cıkmasında bir sorun olmadığını düşünüyorum.Bu arada balkonum pimamenle kapalı,kuşlar kesinlikle rüzara maruz kalmıyor, şimdilik 2 takım ve 2 yeme düşmemiş yavrum var.sizlerinde yorumlarınızı bekliyorum,kacırdığım bisey varsa lütfen söyleyin...
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Çok güzel hocam bende balkonda üretim yapıyorum bizim balkon cam balkon onun için kalın perde diktirdim oraya göre kışın daha sıcak oluyor benim kafesler ayrı ayrı rafların için de bir tek

yorumun için teşekkür ederim sülayman ekıncı kalın perde ve camlar için iyi bir yalıtım malzemesiyle kışında bıraklılabilir sanırım. ;)

yorumun için teşekkür ederim sülayman ekıncı kalın perde ve camlar için iyi bir yalıtım malzemesiyle kışında bıraklılabilir sanırım. ;)
Rica ederim hocam. Aynen benim kuşlar yaz kış balkonda zaten hocam balkon kapısı açık mutfağın petegi yanıyor 15 derecenin altına düşmüyor hiç üretim süper oluyor :)

Balkonda cift kuşlar gormüştüm sadece kafesin bir tarafi balkonun acik tarafini örtmüşler kış aylarinda cok sasirmistim

Merhaba arkadaşlar,malum yaz geldi havalar ısındı,kuşlarımın balkona cıkmasında bir sorun olmadığını düşünüyorum.Bu arada balkonum pimamenle kapalı,kuşlar kesinlikle rüzara maruz kalmıyor, şimdilik 2 takım ve 2 yeme düşmemiş yavrum var.sizlerinde yorumlarınızı bekliyorum,kacırdığım bisey varsa lütfen söyleyin...Ekli dosyayı görüntüle 11780 Ekli dosyayı görüntüle 11781 Ekli dosyayı görüntüle 11782
Kardeşim maşallah çok güzel kuşlar ve çokta güzel bir fikir. Bu arada üretim kafesleri çok güzel. Markası nedir nereden kaça aldınız ?

Teşekkür ederim , 4 katlı olanı 3 kapılı kalın telli altan tavalarınılarını kolayca alıp temizliğini yapabiliyorsun .Marka cemil kafes Fiyat 200 TL ,Çifthaneyi gecen sene aldım 70 İst/ Beylikdüzünde bir pet shop dan...

4 Katlı olanı soruyorum hocam. evet çok güzel kafes. Nereden aldınız 4 katlıyı

Sitede telefon numarası var,elinde son olanı ben aldım,ama sipariş üzerine getirebilir telefon açmanızda fayda var.