Karadeniz Pet

Hollanda muhabbet kuşum eşkiya

Cihatcoskun

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar ishal ve iç parazitten rahatsızlanan kuşumun tüm müdahalelerime rağmen kurtaramadım kafesi ve ne var ne yoksa yıkadım yeni misafiri buyur ettim fakat kaç yaşında bilgisi olan ? Maşallah nazar değmez inşallah
Bir sorum daha olucak geleli 5 -6 saat oldu hiç yem yemedi yerine alışamadığı için olabilir mi bu normal bir durum mu ?

Ekli dosyalar

• IMG_1091.JPG
    IMG_1091.JPG
    962.8 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_1092.JPG
    IMG_1092.JPG
    969 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_1093.JPG
    IMG_1093.JPG
    966.9 KB · Görüntüleme: 38
yeni olduğu için çok normal , maşallah çok güzel bir yavru almışsınız inşallah ömrü uzun olur

Yeni geldiği için yemiyordur maşallah sağlıklı görünüyor kuşunuz gagasındaki siyahlık duruyor 35 40 günlük bile yoktur güle güle besleyin kuşunuza haftada bir gün suluğuna 3 4 damla elma sirkesi eklerseniz iç parazite karşı korursunuz ayrıca salatalık ve ıslak marul vermeyin ishale yok açar

yeni olduğu için çok normal , maşallah çok güzel bir yavru almışsınız inşallah ömrü uzun olur
Amin inşallah teşekkür ederiz
Yeni geldiği için yemiyordur maşallah sağlıklı görünüyor kuşunuz gagasındaki siyahlık duruyor 35 40 günlük bile yoktur güle güle besleyin kuşunuza haftada bir gün suluğuna 3 4 damla elma sirkesi eklerseniz iç parazite karşı korursunuz ayrıca salatalık ve ıslak marul vermeyin ishale yok açar
Teşekkür ederim bu sefer petshopdan almadım direk üretimhaneden aldım 2 haftada 1 elma sirkesi yeterli sanırım nazar değmez inşallah.

ya elma sirkesi derken marketlerde satılan olurmu yoksa başkamı bulmalı

ya elma sirkesi derken marketlerde satılan olurmu yoksa başkamı bulmalı
Onlar ne kadar etlili olur bilmiyorum içinde koruyucu maddeler felan oluyor sağolsun benim annem yapıyor organik ondan kullanıyorum

Geri