Karadeniz Pet

Ici görünen yuvalik hakkinda

Tefo040

Yeni Üye
Selam arkadaslar. Yuvaligin bir tarafini söküp plastik camdan kapak yaptim, kus iceri gitmeye cekinir gibi oldu ya bakalim alisacak mi, zaten iki kuluckada bos cikmisti! Cam filmi uyguladim ben iceriyi göreyim Ama onlar disariyi göremesin diye,film iceriyi göstermiyor ayni arabalardaki gibi , bunun bi caresi yokmu ki, . Acaba nasil bise yapilabilir, böyle olsa sorun olur mu?

Ekli dosyalar

• 99202AA5-106F-48EB-BFA0-B95DA618AFB1.jpeg
    99202AA5-106F-48EB-BFA0-B95DA618AFB1.jpeg
    1.3 MB · Görüntüleme: 35
  • 44955A0F-FDDB-4EA9-991B-BD2DC8EC5BD2.jpeg
    44955A0F-FDDB-4EA9-991B-BD2DC8EC5BD2.jpeg
    1.5 MB · Görüntüleme: 29
Hiçbir fikrim yok, konunuz aşağılara inmesin diye yazıyorum. Cevaplayan biri çıkar umarım.

Baya ugrasmissiniz ama kuslar kukuckada karanlik ortami sever o yuzden yaptiginiz kuluckayi bozar ve yumurtalsra zarar verir surekli aydinlik

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23]

Ne gereği var ki :) İllaki bakacağım diyorsanız bunun yerine yuvalığa bir gece görüşlü kamera monte edip bakabilirsiniz :)

Haklisiniz , ici Karanlik olmasi gerekiyo, kamara ile de ugrasmak istemedim, Basit bisey olsun ve kuslari rahatsiz etmeden yuvanin icini seyretmekti amacim. , Cam filmi bu is icin iyiydide olmadi !!

Şu polis karakollarında oluyor suçluyu görebiliyorsunuz ama o sizi göremiyor öyle bi cam var ama aynalı oluyor oda sanırım

Geri