Karadeniz Pet

İleri seviye solunum yolu rahatsızlıgı

Burak Urhan

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar bir arkadasımın muhabbet kuşu var gözlemlediğimde kuş nefes alıp vermesi zor durumda kuyruk sürekli yukarı aşağı hareket ediyor aynı zamanda tüyede girmiş. Aksamlarıda vik vik öterek nefes alıp veriyor nasıl tedavi uygulayabiliriz yeme içmesinde sıkıntı yok dışkısıda normal yardımcı olur musunuz tesekkürler

ben Hipradoxi diye bir ilaç var onu kullandım azalıyor ama tam geçmiyor bişeyi eksik mi yapıyorum anlamıyorum. Tecrübeli arkadaşların yorumunu bende bekliyorum. bide Hipradoxi kuyruk atma nefesten vik vik diye ses gelmesi durumunda olumlu etki verir mi? Elimde bu ilaç olduğu için bunu kullanmak istiyorum.

Benim kusumunda kronikleşmiş solunum sıkıntısı wardı,bu bahsettiğini gbiydi,hiprodoxi ile geçti 6-7 gün kullanmanızı tawsiye ederim ileri derece için daha etkili,ardından 3 gün vitamin,3 gün probiyotik

Benim kusumunda kronikleşmiş solunum sıkıntısı wardı,bu bahsettiğini gbiydi,hiprodoxi ile geçti 6-7 gün kullanmanızı tawsiye ederim ileri derece için daha etkili,ardından 3 gün vitamin,3 gün probiyotik
Standart bir suluğa ne ölçüde hipradoxi koydunuz acaba ? Multivitamin var ama probiyotiğim yok

Standart bir suluğa ne ölçüde hipradoxi koydunuz acaba ? Multivitamin var ama probiyotiğim yok
İyi bi Probiyotik temin edin derim ben,kuslar için vitaminden daha önemliymiş öyle söyliim genel hayatlarında.. hani temin edemicekseniz en kötü kuru toz halinde olan mayadan kullanın,pakmaya sanırım..ayhan otçuoğlunun youtube da wideosu war bununla ilgili

En iyi probiyotik organik yoğurt suyu diyorlardı bizim buralarda köyden gelen sütle tam organik yapılan yoğurtlar var onu kullanmayı düşünüyordum ama kuru mayayı ilk defa duydum heleki Ayhan hocamız yaptıysa vardır bi bildiği :)

Kafes kuşları diye bit kanal var youtube da onun soğuk algınlığı için olan tedavisini yapın.tedavinin ardından 3 gün probiyotik sonra vitamin veriyorsunuz.benim kuşlarım da kronikleşmişti bu tedavi sayesinde bitti.probiyotik ile ilgili çok ayrıntılı bir videosuda var.ben kefir kullanıyorum.

Kafes kuşları diye bit kanal var youtube da onun soğuk algınlığı için olan tedavisini yapın.tedavinin ardından 3 gün probiyotik sonra vitamin veriyorsunuz.benim kuşlarım da kronikleşmişti bu tedavi sayesinde bitti.probiyotik ile ilgili çok ayrıntılı bir videosuda var.ben kefir kullanıyorum.
Aynen duymustm organik yoğurt suyu,ev yapımı sirke ve acısız ev yapımı şalgam da iyiymiş bu konuda karısım olarak..ama benim kullandığım probiyotik kuru mayaya cok benzio dokusu rengi fln,o yüzden aklıma ilk pakmaya geldi:))

Geri