Karadeniz Pet

İlk kez böyle birşey görüyorum

cengiz

Emektar Üye
IMG_3458.JPG
IMG_3459.JPG
Arkadaşlar yavru bir muhabbet balongibi sismiş bir türlü indiremedim şişkinliğini ufak bir delik açıp havasını o şekilde boşalttım su anda herşey normal görünüyor. Böyle bir durumla karşılaşan varmı bunun sebebi ne olabilir. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olura sevinirim

Sanırım kimsenin bilgisi yok Kahraman hocamla iletişim kurdum ve ne yapmam gerektiği hakkında beni yönlendirdi. Annenin hatası olduğunu söyledi beslerken yemi tam kuşamamış oda hava yapmış. Şırıngayla havasını boşalttım bi kaçsefer yine sisiyordu. Tahliye için kursaktan küçük bir delik açtım normale döndü. Kahraman hocam teşekkürler tekrar

Sanırım kimsenin bilgisi yok Kahraman hocamla iletişim kurdum ve ne yapmam gerektiği hakkında beni yönlendirdi. Annenin hatası olduğunu söyledi beslerken yemi tam kuşamamış oda hava yapmış. Şırıngayla havasını boşalttım bi kaçsefer yine sisiyordu. Tahliye için kursaktan küçük bir delik açtım normale döndü. Kahraman hocam teşekkürler tekrar
Bizim de bilgilenmemiz icin musadenizle birkac soru sorayim Cengiz bey annenin ilk kuluckasimi baska yavrusu var mi varsa sadece bu yavruda mi sorun olustu bir daha anne ayni hatayi yapar mi cevaplarsniz seviniriz

Bizim de bilgilenmemiz icin musadenizle birkac soru sorayim Cengiz bey annenin ilk kuluckasimi baska yavrusu var mi varsa sadece bu yavruda mi sorun olustu bir daha anne ayni hatayi yapar mi cevaplarsniz seviniriz
Var Ahmed bey bu yavru dışında 4 yavru daha var. Bu en küçük yavru ve ilk kuluçkası değil. Daha önce sağlıklı bir şekilde 2 kuluçka geçirdi. Anne aynı hatayı yaparmı onu bilemiyorum.

Geri