Karadeniz Pet

İlk kuşum ilk kandırılma

Arthur2134

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar öncelikle aranızda çok yeniyim. Uzun uzun anlatmayacağım 9 yıllık köpeğim dostum bir süre önce kanserden öldü o yüzden tekrar köpek alamadım ve çok uzun zamandır aklımda olan ve 22 aylık kızımın da çok istediği muhabbet kuşunu bir akrabam bakamıyor diye aldım. Kafesi çok küçüktü tünelleri plastik di bu site sayesinde bir çok şeyini düzelttim ama yaşlı bir kuş olduğu için ve bende albino (köpeğim de dogo cinsi idi ) hastalığı olduğu için kuşu mu albino erkek yavru bir kuşla değiştirmek istedim ama benim kuşum rangarenk olduğu için daha çok ilgi çekiyormuş meğer :) bana dişi yetişkin sorunlu güven problemi olan büyük ihtimal eşinden ayrılmış kuş verdiler bende sürekli eğitmek için uğraşıp eğitemeyince bir kaç kuştan anlayan kişiye sordum meğer dişi ve orta yaştaymış şimdi bu delikanlıyı verip bebek bıcır bıcır bir kuş istiyorum ama çok tür var jumbolar hantal olur diyorlar (show jumbo istemiyorum ) sormak istediğim # eğitimi kolay olan en iri bıcır bıcır oyuncu kuş hangisi

Geri