Karadeniz Pet

Caspernova

Yeni Üye
Selamlar,

İlk kuşumu emin önünden sahiplendim ve 3. günümüz kendisini alıştırdım bana karşı güveni var az da olsa parmağıma eh geliyor işte.

Kuşu bu sabah ilk salışım oldu hafif çarpsada toparlayıp uçuşunu sürdürdü perdelerde dolaştı dışarıdaki kuşlara baktı camdan çıkmaya çalıştı. :)

Fakat korktuğum şey buzdolabı ve dolapların arkaları, kuşum bunların arkalarına girer mi? Eğer girerse bunu önlerim fakat eve tamamen alıştıkdan sonrada girme tehlikesi varmı.

Burada cevabını almak istediğim sorum '' Eve alışan bir kuş dolapların eşyaların arkalarına vs düşermi ? ''

Teşekkürler.

düşer alışşsa bile cünkü yeni kuşlar meraklı olur her yere bakarlar

Evi kuşa göre dizayn edeceksin mecbur :)

Bilir misin 3 parçalı koca vitrinler vardır. Kuşumu ilk alacağım zaten arkasına düşer diye verdim birisine :)

Sonra kuş geldi salonda annemin çiçeklerini yiyor diye çiçeklerin hepsini başka odaya aldım :)

Gibi gibi...

Benim eşşolueşşek en istemediğim yerlere giriyor :D oralara girmesin diye tünek yaptım oraya girmektense tüneğe biniyor

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buzdolabının taşınması imkansız nasıl bir önlem alabilirim?

arkadaşlar konuyu açmışken... muhabbet kuşları bütü eve mi alışır yoksa 1 odayamı ?

Butun eve alisir. Ozellikle bazi esyalari ezberlerler. Mesela mutfaga girdigi zaman tencerenin onune gidiyor. Kendini goruyor orada :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri