Karadeniz Pet

Ilk yumurtaaaa geldiiiii

normal değil gibi geldi bana benim başıma hiç böyle bir şey gelmedi erkekden olabilir mi ve yemden başka bir şey yedimi ?
@Selçuk YÜKSEL hocam dönüş yapar o bilir

Nazarlara geldi :D
Sevindim geçmiş olsun umarım tekrarlanmaz.

Umarim :) tesekkur ederim
Hayırlı olsun stresli bir günün ardından yumurta geldi çok şükür [emoji4] tedirgin etmeden çok az kum koyabilirsiniz bugünün tarihini not edin 10 gün sonra dolu olup olmadığına bakabilirsiniz üzerine numara yazma falan o işe girmeyin kuş acemi stres yapar kırar Allah korusun sabırlı olun onları rahatsız etmeyin onlar zaten bu içgüdüye sahip gereken herşeyi yapacaklardır

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun stresli bir günün ardından yumurta geldi çok şükür [emoji4] tedirgin etmeden çok az kum koyabilirsiniz bugünün tarihini not edin 10 gün sonra dolu olup olmadığına bakabilirsiniz üzerine numara yazma falan o işe girmeyin kuş acemi stres yapar kırar Allah korusun sabırlı olun onları rahatsız etmeyin onlar zaten bu içgüdüye sahip gereken herşeyi yapacaklardır

Tesekkurler :) evet baya stresli bi gundu ama cok sukur geldi. Ilk yumurtasi biraz zorlu oldu ama. Yumurtanin dolu olma ihyimali yok mu? Ilk yumurta genelde bos olumrus ya

Tesekkurler :) evet baya stresli bi gundu ama cok sukur geldi. Ilk yumurtasi biraz zorlu oldu ama. Yumurtanin dolu olma ihyimali yok mu? Ilk yumurta genelde bos olumrus ya
O biraz kuşun beslenmesine yapısına stres durumuna bağlı olabilir de

O biraz kuşun beslenmesine yapısına stres durumuna bağlı olabilir de

Iyi beslemeye calisiyirumm umarimm doludur.tek yumurtada kalir mi yoksa devami gelir mi acaba

Iyi beslemeye calisiyirumm umarimm doludur.tek yumurtada kalir mi yoksa devami gelir mi acaba
Gelebilir siz mama yapıp yuvalığa yakın bir yere koyun dişi gerekirse yesin yada erkek onu besler zaten bu dönemde dişiye dolaylı yoldan destek olmanız gerekiyor

Geri