Karadeniz Pet

İngiliz Yavru Çift ( Satılık / Ankara )

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
01 - Irkı: İngiliz

02 - Cinsiyeti: Erkek, Dişi

04 - Yaşı: 3-4 Aylık

05 - Sağlık Durumu: Çok çok iyi

06 - Bilezik No: Bilezik Yok

07 - Fiyatı: Herşey Dahil 125 TL

08 - Geçerlilik Tarihi: Satılana Kadar

09 - Satılan / Alınacak Şehir: Ankara

10 - Gönderilebilinecek Mesafe: Sadece Ankara İçi

11 - İrtibat Telefonu: 0 506 958 56 06 / 0 536 949 28 90

12 - Mail Adresi: info@muhabbetkusu.com.tr

13 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: 7/24

14 - Açıklamalar: Kafesi ve tüm kafes ekipmanları ile birlikte verilecektir. Fiyatta pazarlık yoktur.

Kuşların satışından elde edilecek olan gelir tamamiyle bu konuda bahsetmiş olduğumuz ablamıza yardım niteliğinde harcanacaktır. http://www.muhabbetkusu.com.tr/site-yonetiminden-duyurular/gonlunuzden-ne-koparsa-yardim-5014.html

q8cnv.jpg

q8cnq.jpg

q8cnr.jpg

q8cnl.jpg

q8cnf.jpg

q8cng.jpg

q8cn8.jpg

q8cnm.jpg

q8cnp.jpg

Hayırlı satışlar. Maşallah çok güzel kuşlar keşke Yakınlarda bi yerde olsaydın. :/

Sağol kardeşim Allah razı olsun teşekkür ederim :)

Kuşların satışından elde edilen gelirin tamamı bu konuda bahsetmiş olduğum ablamıza yardım için harcanacaktır. http://www.muhabbetkusu.com.tr/site-yonetiminden-duyurular/gonlunuzden-ne-koparsa-yardim-5014.html

En kısa zamanda alıcı bulmanız dileğiyle. Bahsi geçen ablamızında allah yardımcısı olsun.. Belki resmi kurumlardan falan dilekçe ile aylık istenebilir bi araştırabilrmisin?

En kısa zamanda alıcı bulmanız dileğiyle. Bahsi geçen ablamızında allah yardımcısı olsun.. Belki resmi kurumlardan falan dilekçe ile aylık istenebilir bi araştırabilrmisin?

Sağol güzel kardeşim Allah razı olsun. Gıda yardımı için Ankara Büyükşehir Belediyesi ile bu hafta içi görüşme yapacağız inşAllah.

güzel kuşlar sahibine şimdiden hayırlı olsun
Sanada hayırlı satışlar muhammet kardeşim :)

güzel kuşlar sahibine şimdiden hayırlı olsun
Sanada hayırlı satışlar muhammet kardeşim :)

Sağol kardeşim ALLAH razı olsun teşekkür ederim. Bu arada belirtmeyi unutmuşum kuşlar SERKAN ERKAN kanındandır. Çok sağlam kuşlar. Şuan 4 aylık civarındalar. Ve eminim 1-2 aya kalmaz yavrularını almaya başlarsınız. Çok iyi anlaşıyorlar. Alacak olan kişi asla pişman olmayacaktır aksine arkamızdan dua edecektir :)

İlan pasif,kuşlar çoktan satılmış şimdi tekrar el değiştirmekte...

Geri