Karadeniz Pet

İnleme ve boydan boya morarma

Yeliz Güçel

Yeni Üye
Merhabalar kuşum dünden beri inliyor ilk baktığımda kursağında iki tane ufak morluk vardı inlemeside bi başlıyor bi duruyordu gece yüksek sesli inlemesine uyandım yanına gidip baktım kursağı boydan boya morarmış ve hiç durmadan inliyor nolur yardım edin yalvarıyorum dayanamıyorum bu halde görmeye

Pek anlamıyorum kuş hastalıklarından ama yorum yapamadan geçemedim. Allah şifa versin inşallah. Zaman kaybetmeden bi veterinere mi götürsen?

Pek anlamıyorum kuş hastalıklarından ama yorum yapamadan geçemedim. Allah şifa versin inşallah. Zaman kaybetmeden bi veterinere mi götürsen?

Kursak rahatsızlığı için ben de tavsiyede bulunamayacağım maalesef, anlayan arkadaşlar muhakkak fikir verir, geçmiş olsun.

İmkanım olsa hemen götürürüm aracım yok soğuk havada kuşu çıkarırsam ölür diye götüremiyorum böyle forumlara yazıyorum

Yeliz hanım çok geçmiş olsun bu konu bizi aşan bir konu.
Facebook kullanıyor iseniz "papağan okulu" var oraya yazın. Mutlaka yardım edeceklerdir..

Merhabalar kuşum dünden beri inliyor ilk baktığımda kursağında iki tane ufak morluk vardı inlemeside bi başlıyor bi duruyordu gece yüksek sesli inlemesine uyandım yanına gidip baktım kursağı boydan boya morarmış ve hiç durmadan inliyor nolur yardım edin yalvarıyorum dayanamıyorum bu halde görmeye

Nefes alırken sanki kuyruğundan alıyor gibi bi aşağı bir yukarı sallıyor ve ishal olmuş dün

Morarmayı fotoğraf ile desteklerseniz söylediğiniz belirtiler daha anlaşılır olacaktır. Konuya hakim kişiler cevaplayacaktır. Güncel tutalım. Geçmiş olsun.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Morarmayı fotoğraf ile desteklerseniz söylediğiniz belirtiler daha anlaşılır olacaktır. Konuya hakim kişiler cevaplayacaktır. Güncel tutalım. Geçmiş olsun.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Morarması geçti fakat inlemesi devam ediyor gece hepsi daha şiddetliydi ama şimdi biraz sakinleşti gibi ve sanırım gece burnu da kanamış çok az yem yiyor sürekli su içiyor sürekli uyuyor

Yeliz hanım umarım mubişiniz biraz daha iyidir.
*Ayhan bey sağolsun size yardımda bulunmuş. Lütfen mubişinizin durumu hakkında bizi bilgilendirin.

Morarması geçti fakat inlemesi devam ediyor gece hepsi daha şiddetliydi ama şimdi biraz sakinleşti gibi ve sanırım gece burnu da kanamış çok az yem yiyor sürekli su içiyor sürekli uyuyor
Teşekkürler bu arada
arkadaşlar kuşuma hiçbir şey vermedim vitaminli suyunu yemini ve birazda marulu tüneğine koydum akşama doğru kendini toparladı çok şükür sesi hala kısık boğazını üşüttüğünü düşüyorum azda olsa ötüyor inlemesi geçti hırıltısı var biraz sanırım yarına düzelir herkese çok teşekkür ederim ❤️

İyi olmasına sevindim.. Geçmiş olsun.. Bir sure takip edin lütfen...

Sağolun çok şükür bugün düne göre çok çok iyi maşallah gece yine biraz zorluk çektik bi kaç kez uyanıp baktım inlemesi devam etti çünkü ama bugün yemini yiyor ve neşeli uyku halinden çıktı
hepinize teşekkürler ❤️❤️

Ekli dosyalar

• IMG_6699.JPG
    IMG_6699.JPG
    143.9 KB · Görüntüleme: 27