Karadeniz Pet

ırkı yaşı ve cınsı nedır yardım.

1-2 aylık bir kuşa göre iri görünüyor.Yerli olmadığı aşikar.Çekoslavak olması yüksek ihtimal.
Cinsiyetini tam anlayamadım fotoğraf biraz cereden uzak çekilmiş ama güzel ve sağlıklı kuş belli ki.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1-2 aylık bir kuşa göre iri görünüyor.Yerli olmadığı aşikar.Çekoslavak olması yüksek ihtimal.
Cinsiyetini tam anlayamadım fotoğraf biraz cereden uzak çekilmiş ama güzel ve sağlıklı kuş belli ki.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim bilgi için :)

Cengiz bey, arkadaşın ilk attığı fotoğraf ile sizin attığınız fotoğraf arasındaki kalite, açı farkına bakarmısınız ?
Sizinkide olması gereken şekilde çekim açısı var doğru ışık doğru belirtiliyor.
Çek, yerli arasında soru işareti bırakılacak şekilde çekilmiş, sizin kendi kuşunuz olduğu için emin konuşuyorsunuz.

Cengiz bey, arkadaşın ilk attığı fotoğraf ile sizin attığınız fotoğraf arasındaki kalite, açı farkına bakarmısınız ?
Sizinkide olması gereken şekilde çekim açısı var doğru ışık doğru belirtiliyor.
Çek, yerli arasında soru işareti bırakılacak şekilde çekilmiş, sizin kendi kuşunuz olduğu için emin konuşuyorsunuz.
Haklısınız Serkan bey açı farkı var sorun yerli yada çek olması değil. Benim tav olduğum konu 45 günlük kuşa 4-5 aylık denmesi. Benim yerimde sizde olsanız tepki gösterirdiniz saygılar

Geri