Karadeniz Pet

İshal konusunda iyi biri varsa yrdm

3 gün de probiyotikle devam edin ve yine dışkı paylaşın. Anormal olarak gördüğünüz şeyler var mı kuşta ?
Dün ilk defa gördüm sanki boğazaında bişey varmış gibi kafasını içine sokup geri çıkarıyodu ama bi daha görmedim ve gün boyu bunları uçuruyorum

3 gün de probiyotikle devam edin ve yine dışkı paylaşın. Anormal olarak gördüğünüz şeyler var mı kuşta ?
Dün ilk defa gördüm sanki boğazaında bişey varmış gibi kafasını içine sokup geri çıkarıyodu ama bi daha görmedim ve gün boyu bunları uçuruyorum
Bide o dediğiniz ilaçları petshop olmadından alamadım demiştim şu an köy gibi bi yerdeuim.

İlaç alacak durumda değilseniz ne önerebiliriz ki okuyup üfleyin diyecek halimiz yok :D
Madem ilaçlara ulaşamadınız bari en yakın eczaneden Sitiraks isimli ilaçtan alıp çeyrek suluğa 5 damla şeklinde verin. İlaçlı suyu hazırlamadan önce 3 saat kadar susuz kalsın kuş.

Yok alamıcamdan deilde ortam sıkıntı bulamıyom bi eczane bi sağlık ocağı bide postahane var. D

Sent from my SM-N900V using Tapatalk

İlaç alacak durumda değilseniz ne önerebiliriz ki okuyup üfleyin diyecek halimiz yok :D
Madem ilaçlara ulaşamadınız bari en yakın eczaneden Sitiraks isimli ilaçtan alıp çeyrek suluğa 5 damla şeklinde verin. İlaçlı suyu hazırlamadan önce 3 saat kadar susuz kalsın kuş.
Merhaba bu gün şehre gittim divitsol önerdiler 5-6tane petshop a gittim hiç birinde avimec ve vilmectin yoktu emniyetli olsun diyede striaks denen ilacıda aldımda kuş kumu aldım bu divitsol işe yarar mı kullanayım mı? Birde bu ilaç dışarda kötü olur mu buzdolabına koymalımıyım?
bb2af82d3d2572305f6048348a4b2a86.jpg
418509d2ba3df13d2298ceda64e18941.jpg

Sent from my SM-N900V using Tapatalk

Geri