Karadeniz Pet

ishal

elfnur

Yeni Üye
20170113_092551_HDR.jpg Internette arastirdim eger dışkı poposundaki tuylere bulasirsa ishal ancak diger durumlarda bobrek iltihabi belirtisiymis popusunda bi bulasma goremedim ama dışkısi feci sekilde sıvı ve kagitta bile islaklik gozle goruluyo fotograf ekledim bide siz bakin nolur kusuma noluyo boyleee

Kuşlar dışkı lariyla birlikte idrarlarinida vucudundan atarlar diskinin boyutu normalse ishal olmamis olabilir fazla su icmis veya meyve yemis olabilir . eger ishalse kanarya yemi kullanin ve vitamin vermeyi biraz kesin kisa zamanda iylesir umarim

Kuşlar dışkı lariyla birlikte idrarlarinida vucudundan atarlar diskinin boyutu normalse ishal olmamis olabilir fazla su icmis veya meyve yemis olabilir . eger ishalse kanarya yemi kullanin ve vitamin vermeyi biraz kesin kisa zamanda iylesir umarim
Nasil yanii vitamin daha cabuk iyilestirir diye fazla fazla koydum ben suyunaa vermemelimiyim?

herşeyin bir ölçüsü ayarı vardır çabuk iyileşsin diye fazla fazla koymak nedir.biz insanlarda çabuk iyileşmek için 1 günde 2-3 yerine 6 antibiyotik içsek nasıl oluruz sizce :) belki sebebi o degildir ama yinede vitaminde olsa gerektiginden fazla vermemek lazım

Eger ishalse dedim . vitamin vermeyin baska bir sorunu varsa normal dozlarda vitamin verin .

herşeyin bir ölçüsü ayarı vardır çabuk iyileşsin diye fazla fazla koymak nedir.biz insanlarda çabuk iyileşmek için 1 günde 2-3 yerine 6 antibiyotik içsek nasıl oluruz sizce :) belki sebebi o degildir ama yinede vitaminde olsa gerektiginden fazla vermemek lazım
Simdide yem kusuyo:/

20170113_201858_HDR.jpg
Kesin hastaaaa:((

Ekli dosyalar

• 20170113_201912_HDR.jpg
    20170113_201912_HDR.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 4
Hanimefendi kanarya yemi verin biraz usutmus olabilir o yuzden ishaldir. Sicak tutun isi kaybi olmayan biryerde vitaminide birazcik kesin yakinda iyilesecektir:)

en mantklısı bir veterinere götürmek