Karadeniz Pet

ishalden beyaz dışkıya döndü

Son durum nedir? Varmı sıkıntı? Dışkı atmadınız?
image.jpg

dışkılarda bir değişiklik yok hala bu şekilde hatta daha sulu oldu gibi. ama kuşun keyfi yerinde hep oyun oynuyor yalnızca bir kanadı aşağıda duruyor

Ekli dosyayı görüntüle 47118
dışkılarda bir değişiklik yok hala bu şekilde hatta daha sulu oldu gibi. ama kuşun keyfi yerinde hep oyun oynuyor yalnızca bir kanadı aşağıda duruyor

Dışkılar niye düzelmiyor yaa. Ama enerjisi daha iyi anladığım kadarıyla. İlaçtan önce ilaçtan sonra dışkı haricinde durumu nasıl? Kanadı çok bir problem göremedim ben hepmi böyleydi sonradanmı oldu? İlacın kaçıncı günü bugün?

Dışkılar niye düzelmiyor yaa. Ama enerjisi daha iyi anladığım kadarıyla. İlaçtan önce ilaçtan sonra dışkı haricinde durumu nasıl? Kanadı çok bir problem göremedim ben hepmi böyleydi sonradanmı oldu? İlacın kaçıncı günü bugün?
enerjisi hep iyidi sadece 2-3 hafta enerjisi olmamıştı. dışkıya hiç etki etmedi ilaç. hala kabarık durmuyor sürekli oyun oynuyor. kanadı hep böyle sadece koşarken düzeliyor. uçmak yerine koşmayı tercih ediyor ama uçmasında da bi problem yok artık camların yerini de öğrendi çarpmıyor. ilacın 3. günü :(

enerjisi hep iyidi sadece 2-3 hafta enerjisi olmamıştı. dışkıya hiç etki etmedi ilaç. hala kabarık durmuyor sürekli oyun oynuyor. kanadı hep böyle sadece koşarken düzeliyor. uçmak yerine koşmayı tercih ediyor ama uçmasında da bi problem yok artık camların yerini de öğrendi çarpmıyor. ilacın 3. günü :(

Anladım yinede 5 güne tamamlıyalım.

3. günü cuma günü başlamıştım
Tamam 5 güne tamamla. Birde güncel dışkı fotoğrafı atarken ızgara olmasın daha iyi görürüz dışkıları. Kafes tabanında her zaman tuvalet kağıdı bulunsun. İlaçlı suyu içtiğine eminsin değil mi?

Tamam 5 güne tamamla. Birde güncel dışkı fotoğrafı atarken ızgara olmasın daha iyi görürüz dışkıları. Kafes tabanında her zaman tuvalet kağıdı bulunsun. İlaçlı suyu içtiğine eminsin değil mi?
tamamdır yarın ızgarayı kaldırıp tekrar atarım. eminim suluğu tam doluyken yarıya iniyor baya içiyor

image.jpg

suluğu dün gece tam doluydu şuan yarıya inmiş. gün içerisinde ilaçlı suyunu temizleyemedim maalesef evde duramadım şimdi değiştiricem

68EB5555-8472-420B-B2E2-E30600BF9D2F.jpeg

saat 2.28 hala uyumadı kafesinde hep kıpır kıpır beni de uyutmuyor. yine kanaması olmuş acaba canı mı acıyor o yüzden mi uyuyamıyor? kafesin tavanına hiç tırmanmazdı tırmanıp tırmanıp kendini pat diye aşağı atıyor yere düşüyor direkt. dışkısında yem kabuğu yok dal darısını yemiş omun kabukları yapışmış yerde dolaşırken. çok üzülüyorum artık dayanamıyorum neden böyle yapıyor

Geri