Karadeniz Pet

Jako

Zeus

Yeni Üye
Oncelikle merhaba.Bu gün jako papagani almaya karar verdim ve internette biraz arastirma yaptim fiyatlarinon boraz pahali oldugunu gordum. Size sorum su olacak: 1500 tl ye bir jako bulabilir miyim eger bulabilirsem hangi cins almaliyim tavsiyeleriniz neler? Zaman ayirdiginiz icin cok tesekkur ederim...

merhabalar ben facede berat varinlioğlu diye birini biliyorum izmirde kendısı fıyat konusunda bı fıkrım yok ama vıdeolarını falan ızlıyorum harıka bı uretıcı kendısı el beslemesı kırmızı kuyruk jako tercıh edebılırsınız

1500 e yavru bir jako alabilirseniz gayet iyidir, ama bu imkansızdır benim gözümde ankarada ulus kuş hali dahil ben yavru jako göremedim,Normalde uçuk fiyatlar olmasına rağmen bir yavru jako 2000 tl den bulabilirisinz, 1500 tlye varsa ve yavru ise ki zor bulursunuz, gözünün bebeğine bakın beyaz iris sarı iris fark eder.

Birde şöyle bir husus vardır;

Jakolarda farklı çeşitler söz konusudur.
Aslı kırmızı kuyrukludur,
Bordo kuyruklusu Siyah kuyruklusuda Amiyane tabirle çakma olanıdır, Ve bunların fiyatı zaten düşüktür.

1500 tl ye bulursun ama yabani olur ve eğitim konusunda tecrübeniz yoksa sıkıntı yaşarsınız. İnternette eğitimle ilgili yazılar var ama bir çok püf nokta paylaşılmıyor.