Karadeniz Pet

Juen pet gardenmix yem

ebraresx

Paylaşımcı Üye
Merhabalar ben kuşuma gardenmix yem kullanıyorum daha 1kg luk 1 paket bitirdim bu aldığımı başka bir siteden almıştım ve güzel çıktı çeşitliliği çoktu tozsuz ve tazeydi. Bildiğim kadarıyla bu yem şans işi bazı alan kişiler çeşidinin az ya da oranın saçma olduğunu söylüyor o an ne varsa karıştırıp o şekilde satılyormuş. Bu sefer yemi juenpet den almak istiyorum fakat içeriği nası gelir bilmiyorum ordan gardenmix yem alan arkadaşlar varsa yazarsa çok sevinirim teşekkürler

Haziran ayında aldım juenpet'ten garden mix pembe şerit akdarı oranı yüksekti, taze ve tozsuz geldi fakat yulaf yok denecek kadar azdı. Ekstra bir paket yulaf alıp ekledim. Aspir oranıda düşüktü. Ayrıca içinde kanola tohumuna benzettiğim küçük siyah bir tohum ve perilla da vardı. O tohum kanola ise kıvrık gagalıların yemesine uygun değildir yazıyor internette bu biraz beni düşündürmüştü kuşuma dokunur mu diye. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Haziran ayında aldım juenpet'ten garden mix pembe şerit akdarı oranı yüksekti, taze ve tozsuz geldi fakat yulaf yok denecek kadar azdı. Ekstra bir paket yulaf alıp ekledim. Aspir oranıda düşüktü. Ayrıca içinde kanola tohumuna benzettiğim küçük siyah bir tohum ve perilla da vardı. O tohum kanola ise kıvrık gagalıların yemesine uygun değildir yazıyor internette bu biraz beni düşündürmüştü kuşuma dokunur mu diye. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Evet yulaf ve aspur az var akdarı yüksek ama ben extra yulaf almak istiyodum zaten kanola benim aldığımda da var yemiyo görmedim yediğini teşekkürler cevabınız için

Peki ek olarak aspur mu almayılım sizce yoksa yulaf mı ikisini de. Alsam bilemedim ve ne oranda karıştırmalıyım yemle

Ben evde ayrı kavanozlarda ekstra yulaf ve aspur bulunduruyorum. Acil durumlarda kurtarıcı gibiler 😅 Yemliğe göz kararı karıştırıp veriyorum.
Peki ek olarak aspur mu almayılım sizce yoksa yulaf mı ikisini de. Alsam bilemedim ve ne oranda karıştırmalıyım yemle