Karadeniz Pet

Kaç yumurta ?

Gözem Elma

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Arkadaşlar sorum şu;kaç yumurtaya kadar çıkabilir bir kuş ? Kuluçkaya hem yatıp hem yumurtlayan kuş ne zaman durur ? Kaç tane yumurtaya kadar çıkabilir yani ?

11 12 forumdada var resimleriyle cok muthis bir goruntu

11 12 forumdada var resimleriyle cok muthis bir goruntu
Benim dişi de durmuyor da o rakamlara ulaşmasın diye dua ediyorum açıkçası çok yıpranır diye üzülüyorum zayıfladı biraz zaten. Ve yavrular arasında o kadar gün olması ölmelerine sebep olmaz mı boyut olarak çok küçük kaldığı için ?

Benim dişi de durmuyor da o rakamlara ulaşmasın diye dua ediyorum açıkçası çok yıpranır diye üzülüyorum zayıfladı biraz zaten. Ve yavrular arasında o kadar gün olması ölmelerine sebep olmaz mı boyut olarak çok küçük kaldığı için ?
Ezilmeler olabilir baska ciftin altina kaydirilabilir yada yumurta planlamasi yapicaksiniz:D suan kac yumurta var

Ezilmeler olabilir baska ciftin altina kaydirilabilir yada yumurta planlamasi yapicaksiniz:D suan kac yumurta var
Şuan ama dişi dolu duruyor hala yumurta belirtileri devam ediyor. Başka çiftim de Yok malesef :/

Son düzenleme:
Bekleyip gorecegiz bos olan yumurtalar olabilir belki mamaya yukleniceksiniz artik yavru bakmada zorlanabilirler sabah aksam takviye yaparsiniz bu arada yorumlarda o mamayi yiyen kuslarda yumurta sayisi fazla oluyor diyorlardi

Bekleyip gorecegiz bos olan yumurtalar olabilir belki mamaya yukleniceksiniz artik yavru bakmada zorlanabilirler sabah aksam takviye yaparsiniz bu arada yorumlarda o mamayi yiyen kuslarda yumurta sayisi fazla oluyor diyorlardi
Ama bunlar Yeni aldı aldığım kuşlar bunlar sadece 4-5 kez yedi faydası oldu aslında eve getirdim 3.günü çiftleştiler bir kaç gün sonra yumurta geldi ama bunun faydası var mıdır bilmiyorum.

Geri