Karadeniz Pet

Kafes alıcam yardımcı olurmusunuz?

AB990

Meraklı Üye
IMG_7173.JPG
Merhaba bir çift kuşum var yavru almaya çalıştığım onlara kafes almayı düşünüyorum bütçem 65-70 lira.
Seba kafes almayı düşünüyordum fakat şuan internet sayfasından kafesleri göremiyorum birde 45x35 üretim kafesi biraz küçük geldi bana almışken büyük alayım dedim çünkü kuşlarım eş tutsun diye uçuramıyorum...
Bildiğiniz site var mı ?
1- Seba kafes : İnternet sayfasında sorun olmalı kafesler görünmüyor.
2- Naturbird : Birkaç kafes beğendim ;
2.1 http://naturbird.com/urun/50x35-izgarali-uretim-kafesi-kod-2002/
2.2 http://naturbird.com/urun/ayakli-ciftehane-stok-9003/ (Ayaklı olması iyi fakat ızgara ve çekmece özelliği yazmıyor temizlikte zorlayabilir.)
3- Sizlerin internet sayfası veya bu işi yapan bildiğiniz kişiler varsa yardımcı olur musunuz ?
4- Son olarak Ankara Ulus'da bu tarz kafeslerin olduğunu söyleniyor gidip görmedim vaktimde pek yok açıkcası çok büyük fiyat farkı da olmaz sanırım oraya gitmeliyim ?

Seba kafesten telefonla arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. (0 535 705 47 55)
Naturbird ün kafesleri de alternatif olarak kullanılabilir ama bence ilk tercih seba kafes olmalı.

Seba kafesten telefonla arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. (0 535 705 47 55)
Naturbird ün kafesleri de alternatif olarak kullanılabilir ama bence ilk tercih seba kafes olmalı.

seba kaliteli olabilir ama müşteri ilişkileri rezil . adamları 3 defa arıyorum telefona cevap verdikleri yok ama ben aradığımdan 2 dakika önce başkasıyla görüşüyor diyordu ve geri dönende olmadı.

Ulus'taki çarşıdan kuş aldım iki tane ve bir kafes ben memnunum açıkçası kuşlarımda ne bir hastalık ne Bi halsizlik çok canlı ve sağlıklılar ancak bu o çarşıdaki işletmeye göre değişiyor ben ilk giriş kapısından içeri girildiğinde 4. Dükkandan bahsediyorum. Tabi siz bilirsiniz. Gösterdiğiniz kafesler bence uygun alınabilir.

Anladım çifthaneyi tek bir kafes olarak kullansam sorun olur mu çok mu büyük olur