Karadeniz Pet

Kafes Konusunda Tavsiye

Arkadaşlar ben budan 6 yıl önce bir bölmeli salma kafes almıştım. Nice kuşlar geldi geçti kafes eskidi karardı kırıldı.

Bu gün ömürlük olması amacıyla önceki kafesi aldığım yere gittim. Satarken iki teli de kırıktı bunu da ekledim. Bana resmini koyduğum bu kafesi önerdi.
610ithal-kus-kafesi-princ-47x35x70cm-4-1.jpg

Ve banabu kafesin ömürlük olacağını ithal olduğu için biraz pahalı olduğunu söyledi. Kafesi beğendim mi bilemedim. İki kapısı büyük bir kapıyla bağlantılı. Üretim yaptığımdan sadece fikir almak istiyorum üretimde kolaylık sağlar mı?
175 tl ye değer mi? (İthal olduğunu unutmamak gerek...)

Bu papağan kafesi. Muhabbet kuşuna olur ama sağlıklı değil.
Seba kafesin üretim kafeslerini deneyin.

Hocam ben bu tarz kafesleri daha sonraları için düşünüyorum. Allah nasip ederse eskisi gibi 5 - 10 çiftim olursa diye...
Hocam zaten şimdilik bir çift için bunu düşünüyorum. Seba kafes gerçekten güzel ama sizce bu kafes bana ne kadar yardımcı olabilir

aynısı var bende şuan. ona 175 vereceğine 200-300 e çok büyük güzel kafesler bulursun 2.el.. takip ediyorum ilana girdikleri gibi satılıyo hemen. buna göre devasa boyutlarda bulunuyo

Son düzenleme:
Gereksiz bir kafes dikey değilde yatay olarak uzun alsaniz muhabbet kuşlari için daha sağlıklı yağlamayida ortadan kaldırır rahat ederler