Karadeniz Pet

Kafes seçimi, kafes düzeni ve aksesuarlar

buna benzer kafes İstanbul Bahçelievler tarafinda 35 TL fiyatı var

Benim istediğim o kafes ebatlarında kuşun kemirip boyası çıkmayan uzun ömürlü kafes. Dikdörtgen yada kare şeklinde

İstanbul'da olsaydınız yardımcı olur dum bende geçen gün araştırırken buldum İstanbul'da kafes gayet güzel aynı ebatlarda

İnternetten almayı düşünüyorum zaten n11 özelikle

Izgarası yok. Izgara sorununa nasıl çözüm üretilir?

Özellikleri güzel fiyat da uygun. 15 TL kargo olması saçma değil mi? O yüzden almak istemiyorum

aynı şeyleri bende düşündüm bende bu ürünü çok beğenmiştim ızgarası falan ama evet haklısınız kargo ücreti çok fazla o yüzden bi toptancı buldum oda 35 lira dedi bana yakın şuan elinde yokmuş gelince alıcam

tama kafes güzel ızgaralı da dikey telli bu kafesler, yatayı varsa paylaşın

Bu kafesi ve özellikle banyolugu nerden bulabilirim link falan varsa paylaşır misiniz çok hoşuma gitti

Arkadaşlar bu muhaabbet kuşu piyasasında fiyatı özelden söylemek kanunmudur? Herkes fiyat soruyor,yer soruyor ama cevap alamıyor.Hadi reklam olmasın düşüncesi var diyelim,adam kuş satıyor fiyat soruyorsun özelden diyor.Bu nasıl iş? Birçok farklı konuda içeriğe sahip foruma üyeyim muhabbet kuşu forumlarındaki,facebook'taki muhabbet kuşu gruplarındaki kadar özel mesaj kullanılan başka bir yer görmedim.(Facebook yazdım inşallah reklama girmiyordur :) ) İnsanlar ortaya fiyat vermekten neden çekinir anlamıyorum.Aklıma gelen tek şey adamına göre muamele..

kaliteli bir kafes nerden alınır? Site önerisi olan var mı? Mevcut kafesim biraz küçük gibi, tek bir kuş için ideal kafes ölçüsü nedir?

Selam arkadaşlar linkteki tünek Hagen Vision kafeslere takılabiliyor mu M01 ? Bendeki tüneklerin hepsi vidalı, bu tip tünek hiç kullanmadığım için emin olamadım takılabiliyor mu ? Eğer takılabiliyorsa uzunluk tavsiyesi de alayım kafesin eni 38 cm. 40 cm'lik olanı alırsam dışarı taşıcak dolayısı ile 30 cm'lik olanı alayım diyorum

https://www.hepsiburada.com/eurogold-dogal-ahsap-tunek-30-cm-4-lu-p-HBV000007YRBM?magaza=Hepsiburada
bende de bunlardan 1 tane var ve kullanışlı gibime geldi sanırım o siyah çizgilerin oralarda içe doğru ufak kesikler var kafesin telleri oraya giriyor ve gayet güzel tutuyor ama tabi daha tecrübeli olanlar yine bilgi versin :) @ReFlex