Karadeniz Pet

Kafes tabanına yumurtladı

• Konbuyu başlatan Musa YEŞİLBAĞ
  • Başlangıç tarihi
M

Musa YEŞİLBAĞ

Guest
Kuşum kafes tabanına yumurtladı ne yapmalıyım.

Kuşları çift olarak Kuşçu'dan 3 gün önce aldım altında yumurtası yoktu ama bugun baktım kafese yumurtlamış ne yapmalıyım o yumurtayı almalımıyım

Kuşları çift olarak Kuşçu'dan 3 gün önce aldım altında yumurtası yoktu ama bugun baktım kafese yumurtlamış ne yapmalıyım o yumurtayı almalımıyım

demek ki kuşlar sizde değil iken çiftleşmişler , yuvalık takın kafese yumurtalarıda içerisine koyun

Kafeste yuvalığım var yumurtayı yuvalığım mı koyayım yani:)

Evet takılıydı ben kuşları alalı 2 3 gün oluyor ben kuşları getirdim kendi kafesime koydum kafesimin yuvalığıda var ama kuşum kafes tabanına yumurtladı

Evet takılıydı ben kuşları alalı 2 3 gün oluyor ben kuşları getirdim kendi kafesime koydum kafesimin yuvalığıda var ama kuşum kafes tabanına yumurtladı

Normaldir ortama alışık olmadığı için kafes tabanına yumurtlamış . Yumurtaları kafes dibinden yuvalığa taşı nazik bir şekilde bak bakalım yatacak mı yatmıyor ise eski yerinde dursun etrafını güzelce cevirin yumurtaları sağlama alın kafes dibinde yatacak başka care yok

Normaldir ortama alışık olmadığı için kafes tabanına yumurtlamış . Yumurtaları kafes dibinden yuvalığa taşı nazik bir şekilde bak bakalım yatacak mı yatmıyor ise eski yerinde dursun etrafını güzelce cevirin yumurtaları sağlama alın kafes dibinde yatacak başka care yok

Etrafını güzelce çevirin derken nası yani

Daha kafese alışamamışlar demekki, yapacak birşey yok, yumurta çatlamamışsa yuvalığa koy, ikinci yumurtayı yuvalığa yapması için dua et, :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:02 -->-> Daha önceki mesaj 17:01 --

Etrafını güzelce çevirin derken nası yani

yumurta yuvarlanıp çatlamasın diye altına kum falan dök ızgaralı değilse kafesin..

Tamam teşekkürler ama sanki yumurta çatlamış gibi çatladıysa atayım mı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:03 -->-> Daha önceki mesaj 17:02 --

Yok ızgaralı değil

atma, yuvalıkta bir süre dursun, kuş onu görüp belki ikinci yumurtasını yuvalığa yapar.. o yumurtadan yavru çıkmaz çatladıysa

Geri