Karadeniz Pet

Kafes Yapımı

Alican Kırcaali

Meraklı Üye
S.A
Kuşum için bir kafes yapmayı düşünüyorum , kafamda ki ölçüleri falan ayalarladım herşey tamam , yapacağım model de hazır ama bir sıkıntım var ,
Acaba bu aşağıda ki kafesin çerçevesi ne ?
3REORO.jpg

Ahşap çıta mı yoksa pvc mi ,?
Birde bu telleri içeri nasıl sokmuş olabilirler ?
Birde bu kafesin alt tabınındaki ne olabilir ?

Cevaplarınızı bekliyorum iyi forumlar....

Son düzenleme:
Pvcden yapilmis ilk once citayla sistemi yapmis donra tel cekmis sonra pvc kosebent kulanmis teller icerde kalmis altida izgara olarak geciyo ama iyi izgaraligi temizlemesicoz zor olur pislikler asaya tavaya inmez

Pvcden yapilmis ilk once citayla sistemi yapmis donra tel cekmis sonra pvc kosebent kulanmis teller icerde kalmis altida izgara olarak geciyo ama iyi izgaraligi temizlemesicoz zor olur pislikler asaya tavaya inmez

Eyvallah kardeşim
teşşekür ederim cevap için
hobi için sence hoş bir kafes olur mu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:48 -->-> Daha önceki mesaj 20:47 --

üretim için bakıyorsan hiç uraşma burdan bak uygun bulursun belki
Arama Sonucu - sahibinden.com

yok hayır üretim değil
hobi olarak bakıyorum ve tek kuşum var zaten
göze hoş gelecek bir kafes yapmak istiyorum :D

Bence olmaz ugrastirir eksiklei olur ilerde surasini niye boyle yapmadİm dersin kusu odaya alican misafurler ducek bu kumes ne butda :) zaten yapicagin masraf 100tl askin olur malzeme yoksa ikinci el alman kafeslere bak hagein vision du adi haralde

Oo hagen kafesler müthiş bakda gör arkadasin dediği gibi alman mali çok sağlam baya kullanırsınız

Bence olmaz ugrastirir eksiklei olur ilerde surasini niye boyle yapmadİm dersin kusu odaya alican misafurler ducek bu kumes ne butda :) zaten yapicagin masraf 100tl askin olur malzeme yoksa ikinci el alman kafeslere bak hagein vision du adi haralde

biliyorum hagen vision kafesleri aslında aklımda s2 ile m1 arasında bir fikir var
ama işte onuda internetten alabilirim anca , ama ya eksik parça gelirse diye teredüt ediyorum

Geri