Karadeniz Pet

Kafes...

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar büyük bir kafese ihtiyacım var. Fiyatlar biraz uçuk, uygun fiyata arıyorum
Bu konuda yardımcı olacak varsa almak isterim...
Sağlıklı günler dilerim...

Hocam nasıl bir kafes lazım
Ben geçen hafta kendime sipariş verdim aldığım yerde fiyatlatı gayet uygundu piyasaya göre

Hocam nasıl bir kafes lazım
Ben geçen hafta kendime sipariş verdim aldığım yerde fiyatlatı gayet uygundu piyasaya göre
Büyük kafes/salma kafes büyüklüğünde bir şey arıyorum (kısaca salma kafes) bir çiftim var dişi kuşum biraz atarlı el bebek gül bebek (zaten çift kuşlar için bence salma daha iyi) :D Allah nasip ederse yavru istiyorum bunun için büyük kafese ihtiyacım var

Son düzenleme:
Aldığım yerdeki kafes modelleri bunlardı belki başka modelleride vardır;
received_570430963465289.jpeg
received_2079050022216507.jpeg
received_542336392960070.jpeg
received_392949811487651.jpeg

Bana verdiği fiyat;
  • 45/35 = 35 tl
  • 60/35 = 50 tl
  • 64/32 ayaklı çifthane = 45 tl
  • 60/32 çifthane = 35 tl
Izgarasız fiyatları istersen tabana ızgarada isteyebiliyorsun. Bana piyasaya göre çok uygun geldi. Siz tek kuşa alacaksanız bence en rahatı 60/35 ızgaralı üretim kafesi olacaktır.

Facebook Sayfası
Screenshot_20190414-002639_Facebook.jpg

Facebooktan iletişime geçerseniz kısa sürede dönüş yapacaktır. Ben sipariş verdim kargom gelmiş ama şehir dışında olduğumdan alamadım pazartesi alacağım inşallah kargodan. Bu arada kapıda ödeme seçeneğide varmış.

NOT: Bazılarınız diyecektir iyi reklam yapmış ye ama reklam amaçlı paylaşmadım yada herhangi bir kârım yok,bahsettiğim kişiyide uzaktan yakından tanımam sadece geçen günlerde kendime kafes ararken facebookta bu arkadaşın sayfasına denk geldim fiyatları ve ilgisi beni piyasaya göre mutlu etti memnun kaldım başka arkadaşlarda başka yerlerden çok daha pahalı fiyata almasınlar yararlansınlar diye paylaştım. Tek amacım karşımdaki kişiye bir nebzede olsun yardımcı olabilmek. Zaten bilen biliyor beni uzun süredir bu foruma üyeyim. Herkese hayırlı akşamlar.

Aldığım yerdeki kafes modelleri bunlardı belki başka modelleride vardır;
Ekli dosyayı görüntüle 36440Ekli dosyayı görüntüle 36441Ekli dosyayı görüntüle 36442Ekli dosyayı görüntüle 36443

Bana verdiği fiyat;
  • 45/35 = 35 tl
  • 60/35 = 50 tl
  • 64/32 ayaklı çifthane = 45 tl
  • 60/32 çifthane = 35 tl
Izgarasız fiyatları istersen tabana ızgarada isteyebiliyorsun. Bana piyasaya göre çok uygun geldi. Siz tek kuşa alacaksanız bence en rahatı 60/35 ızgaralı üretim kafesi olacaktır.

Facebook Sayfası
Ekli dosyayı görüntüle 36444

Facebooktan iletişime geçerseniz kısa sürede dönüş yapacaktır. Ben sipariş verdim kargom gelmiş ama şehir dışında olduğumdan alamadım pazartesi alacağım inşallah kargodan. Bu arada kapıda ödeme seçeneğide varmış.

NOT: Bazılarınız diyecektir iyi reklam yapmış ye ama reklam amaçlı paylaşmadım yada herhangi bir kârım yok,bahsettiğim kişiyide uzaktan yakından tanımam sadece geçen günlerde kendime kafes ararken facebookta bu arkadaşın sayfasına denk geldim fiyatları ve ilgisi beni piyasaya göre mutlu etti memnun kaldım başka arkadaşlarda başka yerlerden çok daha pahalı fiyata almasınlar yararlansınlar diye paylaştım. Tek amacım karşımdaki kişiye bir nebzede olsun yardımcı olabilmek. Zaten bilen biliyor beni uzun süredir bu foruma üyeyim. Herkese hayırlı akşamlar.
Fiyatlar gerçekten çok uygun size bir şey danışmak istiyorum bir erkek kuşum var onu da eşe atmayı düşünüyorum sizce hangisi olmalı ya da ayrı ayrı mı almalıyım?

Sadece 2 çift kuş için alacaksanız yer sıkıntınız yoksa bence 2 tane 60/35 ızgaralı kafes alın derim. Ben 5 tane 45/35 sipariş verdim hem yer sıkıntısından dolayı hemde öğrenciyiz hocam nerde 175 tl vermek nerde 250 vermek arada 75 tl fark var :D

Sadece 2 çift kuş için alacaksanız yer sıkıntınız yoksa bence 2 tane 60/35 ızgaralı kafes alın derim. Ben 5 tane 45/35 sipariş verdim hem yer sıkıntısından dolayı hemde öğrenciyiz hocam nerde 175 tl vermek nerde 250 vermek arada 75 tl fark var :D
Ben de öğrenciyim zaten sorun orada :D tamamdır çok sağ olun.
Bu arada sizin hocam demeniz benimde dilime dolandı yakında sizden alıntı yapabilirim :D

Benimde birkaç günüdür dilime dolandı "hocam"kelimesi hep bu facebooktaki üreticilerde dolayı bide karşı tarafın yaşını ve cinsiyetini bilmediğimden bay ve bayan yada başka hitap şekilleri kullanamıyorum hemde çok resmi geliyor ama hocam kelimesi hem erkekte hem bayanda olur gibi :D
45/35 kafeste çok rahat işinizi görür siz geniş salma diyince ben 60/35 önerdim bide 2 çift kuşa 2 kafes fazla dokunmaz :D

Benimde birkaç günüdür dilime dolandı "hocam"kelimesi hep bu facebooktaki üreticilerde dolayı bide karşı tarafın yaşını ve cinsiyetini bilmediğimden bay ve bayan yada başka hitap şekilleri kullanamıyorum hemde çok resmi geliyor ama hocam kelimesi hem erkekte hem bayanda olur gibi :D
45/35 kafeste çok rahat işinizi görür siz geniş salma diyince ben 60/35 önerdim bide 2 çift kuşa 2 kafes fazla dokunmaz :D
Benim evdeki kafes o civarlarda boyutu beğenmiyor prensesim :D
40/35/30

Ayrıca Hocam kelimesi iyi bence ☺️

Hocam kafesi gördünüz mü durumu nedir acaba? İyi mi?

Geri