Karadeniz Pet

Kafesin Yeri...

Mustafa AYDOĞMUŞ

Meraklı Üye
Arkadaşlar herkeze merhaba öncelikle hayırlı akşamlar. Muhabbet kuşlarıma sonunda mantıklı gelen ve aydınlık olan bir yer buldum bilg. masasının yani. Fakat arkada perdeli kisim balkon kapısı kullanılmıyor. Dikkat ederseniz kafesin arka kısmınıda örtü ile kapattım hava akımı falan olmasın diye. Yorumunuz nedir?

Ekli dosyalar

• 20181107_205611.jpg
    20181107_205611.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 37
başka alternatif yoksa sorun olmaz sanırım:)benim kuşlarım salonda sehpadalar uyuması için odaya götürüyorum 21-22 gibi.tek kuş ise siz nerede çok vakit geçiriyorsanız orası en iyisi bence.

başka alternatif yoksa sorun olmaz sanırım:)benim kuşlarım salonda sehpadalar uyuması için odaya götürüyorum 21-22 gibi.tek kuş ise siz nerede çok vakit geçiriyorsanız orası en iyisi bence.
Cevap için teşekkürler hayır çift kuş salona pek giren çıkan yok sessiz ve aydınlık ondan oraya koydum duvar soğuk fakat salmanın o tarafını örttüm insallah bi sorun olmaz

O kadar sorun olmaz eğer çiftse zaten ortamın sakin olması daha iyi olur:Dsoğuk olacağını sanmam.

o kafes sadece beni mi rahatsız ediyor?

o kafes hiç olmamış orada.

hiçbir şey yapamiyorsanız goz hizasına yakın çivi ile duvara sabitleyin. gayet güzel kafes.

Geri