Karadeniz Pet

Kanarya & Hint güncel dışkı

Kanaryaya baktrim etki etmemiş hiç. Bende anlamadım niye eki etmediğini. Birde PIYELOSEPTYL deneyelim. Yarın öbürgün PIYELOSEPTYL kullanalım. Aynı şekilde kullanıcaksın bunuda.

Hint bülbüllerin de bazı dışkılar renkli. Acaba hangi kuşun dışkısı renkli hangisi beyaz onu bir anlamaya çalış. Bu pankreas ilacını not almıştım ama yanlışlıkla silmişim galiba bulamadım. @Yağmur-milka bir bakarmısın neydi ilaç?
Kreon ilaç adı kesin pankreas dışkılar önce tek doz denedik yetmedi sabah akşam kullandık 2 ay oldu hala devam şimdi günde bire düştük karışım halinde verildiği için bilmiyorum oranı insülin iğnesi ile 0,10 a kadar veriyorum direk ağzına suyuna koymuyoruz içinde ne kadar var bilemiyorum prospektüsten oran orantı yapılabilir

Bir sıkıntı yok bence denenebilir ama sende bi incele diye attım linki. O bitkisel ürün işe yarıyormu?
Yani onu da ekleyince daha iyi oldu ilaç tek doza indik dışkılar açık yeşil değil ve yumuşak anlıyorum zaten artık ilaç verdiğim zaman yumuşak oluyor ilaç alması gereken saate yaklaşınca katılaşma başlıyor sert lastik gibi oluyor bastırınca dışkı katkıyı iki günde bir içiyor ama pankreas sorunu kronik dedi doktor yani hayatı boyunca bile bunu kullanmak zorunda kalabilirmiş :( zor iyileşen bir hastalıkmış ben bir yerde okumuştum ceviz haşlayıp suyunu içmek pankreasa iyi geliyor diye bir araştırılabilir bir kaç kez denedim ama Milka şuan epey güçlendi ilaç vereceğim zaman çok ısırıyor dayanamıyorum çok acıtıyor o yüzden onu vermiyorum önceliğim ilaç

116220200107_184742.jpg

@umitFB

Sen kuşu dinlendir 2-3 gün sadece vitamin kullan. Daha sonra FLUCAN 150 mg 1 kapsül (Flukonazol) kullanalım.

Kuş şuan 13 gündür kuluçkada yarin yada perşembe yumurtadan yavru çıkacak eğer kısmetse dediğin gibi iki üç gün dinlensin

Şimdi yavru çıkarsa yavruları besliyecek ilaç kullanmıyalım ozaman. Yavrulara dokunmasın. Daha sonra tekrar bakarız duruma.

Tamam abi bakalim yavru çıkmassa devam ederiz erkeği hala ayrı kafeste tutuyorum birlestireyim mi yoksa??