Karadeniz Pet

KANAT VE KUYRUK DOKULMESI

Bilalyapici

Yeni Üye
Merhaba bundan 1.5 ay once erkek kusuma bir arkadasimdan disi almistim( hediye verdi elinde fazlaymis) fakat kusun uzun tuyleri (kanat ve kuyruk) surekli dokuluyor ve dokulurkende kaniyor ayrica kus asiri yaglanmis fazla kilolu ne yapmam gerek yardimci olurmusunuz:)

(Fotograf eklicektim ama ekleyemedim yuklemeye calistiginiz dosya cok buyuk diyor)

ekran görüntüsü alıp yüklemeye çalışabilirsiniz

Merhaba bundan 1.5 ay once erkek kusuma bir arkadasimdan disi almistim( hediye verdi elinde fazlaymis) fakat kusun uzun tuyleri (kanat ve kuyruk) surekli dokuluyor ve dokulurkende kaniyor ayrica kus asiri yaglanmis fazla kilolu ne yapmam gerek yardimci olurmusunuz:)

(Fotograf eklicektim ama ekleyemedim yuklemeye calistiginiz dosya cok buyuk diyor)
Kuş kaç gram arkadaşın dediği gibi deneyin yada hızlıresim adlı siteye tükleyip link atın.

hamile bu diyebilirsniz ama kesinlikle eminim çunku 1.5ay hamile diye bekledim yumurtlamadı ve arastırdıgım uzere asırı yaglanmıs ve gramını sormussunuz sanrım hassas terazim yok fakat yaglanmanın butun belirtilerını gosterıyor zaten ucamadıgından yaglandı muhtemelen (kanat altında yag tabakası var ve popo kısmı asırı sıs elledigimde sertlik yok hamile degil yanı)

Tüyleri için b vitamini takviyesi yapabilirsiniz.Röhnfried bt amin forte B internetten alabilirsiniz bölünnüş olarak.

Kuş çok bakımsız kalmış

Güzel bir programla düzelebilir. İstanbul'da ikamet ediyorsanız bana getirin biraz misafir edelim. ( Ücretsiz )

Röhnfried Gervit-w, Bt Amin Forte B takviyesi yapın. Kuşunuzda vitamin eksikliği var. Tüyleri bu yüzden sağlıksız. Yazdığım vitaminleri haftada 1 kere kullanırsanız kuşunuz düzelmeye başlar diye tahmin ediyorum.

Röhnfried Gervit-w, Bt Amin Forte B takviyesi yapın. Kuşunuzda vitamin eksikliği var. Tüyleri bu yüzden sağlıksız. Yazdığım vitaminleri haftada 1 kere kullanırsanız kuşunuz düzelmeye başlar diye tahmin ediyorum.
amin forteyi durum düzelene kadar 2 kere kulllanın

Geri