Karadeniz Pet

Karşınızda Paşa ve Minnoş :)

Cihatcoskun

Meraklı Üye
IMG_1779.JPG
IMG_1777.JPG
IMG_1776.JPG
IMG_1774.JPG
IMG_1764.JPG
IMG_1773.JPG
Mavi olan paşa bana geldiğinde henüz 32 günlük civarıydı diğeride minnoş oda 1.5 - 2 aylıktı yanlız beni tek düşündüren konu dişiyi önce erkeği sonra aldım ve 1 ay kadar erkek dişiden küçük bir problem yaratır mı ? Dişi çok ilgileniyor erkekle

@Kahraman KÖROĞLU neden etiketlediğimi biliyorsun :)

maşallah samanlık seyran olur inşallah sağlıklı günlerde

Çok tatlılar maşallah mutluluklar :D

MaŞALLAH çok güzeller dişiyi kendinize alıştırmışsınız sanırım, şu an kaç aylık oldu ,erkekte baya güzel yakışmışlar eşte tutarlar anlattıklarınıza göre, kahraman beyin kuşlarımı.

ingiliz 2.jpg

MaŞALLAH çok güzeller dişiyi kendinize alıştırmışsınız sanırım, şu an kaç aylık oldu ,erkekte baya güzel yakışmışlar eşte tutarlar anlattıklarınıza göre, kahraman beyin kuşlarımı.
öncelikle teşekkür ederim dişi 3 3.5 aylık kadar oldu içten içe söylenmelere başladılar biraz kavga dövüş yapıyorlar ama birbirlerinden de kopamıyorlar :) dişiyi kendime alıştırmak için biraz uğraştım açıkcası ama en önemlisi ürketmemek

ayrıca @Kahraman KÖROĞLU 'dan sadece mavi olanı yani paşayı kahramandan aldım :) aldığımda bu haldeydi şimdi yukarıdaki gibi :)

Son düzenleme:
Maşallah. Aynı kuş demesen inanmam kardeşim görmeden :) çok değişmiş ama belli ki mama takviyesinde az bulunuyorsun fiziksel zayıflama var aynı kardeşleri bendeki bunun 2 katı düzenli takviyeleri ihmal etme kardeşim :)

Maşallah. Aynı kuş demesen inanmam kardeşim görmeden :) çok değişmiş ama belli ki mama takviyesinde az bulunuyorsun fiziksel zayıflama var aynı kardeşleri bendeki bunun 2 katı düzenli takviyeleri ihmal etme kardeşim :)
Sağolasın Kahraman mamasını ihmal etmemeye çalışıyorum doğal hazırlıyorum

senden gelicek mama takviyesi daha faydalı olucak inşallah :)

İymiş tam açıklarmısınız yapıpmı verdi neydir nasıldır:)

Kahraman bey görür bu yazıyı kahraman bey markası ney bizlerde yaptığımız mamalara karıştıralım:rolleyes:

Kahraman bey görür bu yazıyı kahraman bey markası ney bizlerde yaptığımız mamalara karıştıralım:rolleyes:
marka olarak witte molen ve Raff karıştırarak kullanıyorum fakat extradan verim artırmak için ve kuşların daha da iştahla yemeleri için 20-25 çeşit extra kendim katkılarım ile kıvamlandırıyorum nemlendirmeye hazır olarak bulunduruyorum, ama genelde hazır kuru mama almıyorum kendim yapıyorum tamamen organik ürünlerden vaktim oldukça daha da kaliteli oluyor

Kah
marka olarak witte molen ve Raff karıştırarak kullanıyorum fakat extradan verim artırmak için ve kuşların daha da iştahla yemeleri için 20-25 çeşit extra kendim katkılarım ile kıvamlandırıyorum nemlendirmeye hazır olarak bulunduruyorum, ama genelde hazır kuru mama almıyorum kendim yapıyorum tamamen organik ürünlerden vaktim oldukça daha da kaliteli oluyor
Kahraman bey bizimle bu karışımları paylasirsaniz çok memnun oluruz amatörler olarak Kuşlarımizin sağlığı açısından oranları ile birlikte bize yardımcı olup aydinlatirsaniz bizde evlatlarimiza daha iyi bakarız

Kah

Kahraman bey bizimle bu karışımları paylasirsaniz çok memnun oluruz amatörler olarak Kuşlarımizin sağlığı açısından oranları ile birlikte bize yardımcı olup aydinlatirsaniz bizde evlatlarimiza daha iyi bakarız
karışımın standart ı olmaz mevsimine göre içeriği değişir oranlarıda hatta kuşun durumuna göre bile değişiklik gösteriyorum. Yavru bir kuşa verdimle eşe hazırladım bir kuşa verdim hatta kuluçkadaki bir kuşa verdim her zaman farklıdır, kullandım ürünlerin listesini versem bile oranları çok önemli gramı gramına tarif etmekte imkansız zaten tek kuş için bu kadar çeşit yapılmaz yaptımmı minimum oranlar ile bile 5-6 kilo mama çıkıyor talebi olanlara yardımcı oluyorum