Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alpdna

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
12 Haz 2016
912
403
63
istanbul
www.muhabbetkusu.com.tr
Evcil Hayvanı
Cennet P., Monk P.
Kuş sayısı
2 tane
Merhaba değerli üyelerimiz, kasım 2018 yarışmamız başladı.

Sizlerinde bildiği gibi sitemizin yayında kalması ve kaliteli içerikler sunabilmesi için reklam gelirlerine ihtiyacımız vardır. Bu gelirleride google reklamları ile sağlamaktayız.

Bu konu altına reklam engelleyicimi kapattım yazarak yarışmamıza katılabilirsiniz.

Kazanan üyemiz Tropifit premium muhabbet kuşu yemi kazanacaktır. ( Kargo ücreti sitemize aittir. )

Yarismaya Katilim Sartlari
  • Her uyenin sadece 1 katilim hakki vardir.
  • Konu altina birden fazla yazan üyeler tespit edildigi taktirde otomatik olarak diskalifiye olacaklardir.
  • Yarismaya katilabilmek adina konu altina reklam engelleyicimi kapattım yazmaniz yeterli olacaktir.
  • Yarisma sonucumuz wmaraci cekilis aracinda yapilacak olup video ile kayit altina alinip buradan sizlerle paylasilacaktir.
  • Yarismamiz 17 Kasım 2018 tarihinde başlamış olup 24 Kasım 2018 tarihinde saat 16:00'da sona erecektir.
  • Katilimcilara basarilar diler, sevgi ve saygi cercevesinde guzel bir yarisma dileriz.

Min0seT

Profesyonel
24 Eyl 2018
239
54
28
22
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
10 ile 20 tane
Reklam Engelleyicimi Kapattım :)

Tepkiler: alpdna

Mustafacakmak

Profesyonel
Muhabbet Kuşu Üreticisi
25 Ocak 2018
2,562
704
113
35
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
Hayırlı olsun reklam engelleyicimi kapattım

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi

Cagri68

Site Bağımlısı
15 Eki 2018
71
9
8
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane
reklam engelleyicimi kapattım.

recep1895

Süper Üye
28 Eki 2017
139
6
18
17
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane
REKLAM EGELLEYİCİMİ KAPATTIM.

xmonbebex

Site Bağımlısı
16 Eyl 2016
82
9
8
17
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane
Reklam engelleyicimi kapattım

Türki

Bakıp Çıkıcam
16 Kas 2018
1
0
1
38
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
REKLAM ENGELLEYICIMI KAPATTIM

fkzmc

Aktif Üye
22 Eki 2018
46
20
8
39
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane
Reklam engelleyicimi kapattım.

cihank.006

Aktif Üye
3 Kas 2018
56
4
8
26
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane
Reklam engelleyiciyi kapattım.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Recep14

Profesyonel
3 Haz 2018
249
12
18
17
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
Merhaba değerli üyelerimiz, kasım 2018 yarışmamız başladı.

Sizlerinde bildiği gibi sitemizin yayında kalması ve kaliteli içerikler sunabilmesi için reklam gelirlerine ihtiyacımız vardır. Bu gelirleride google reklamları ile sağlamaktayız.

Bu konu altına reklam engelleyicimi kapattım yazarak yarışmamıza katılabilirsiniz.

Kazanan üyemiz Tropifit premium muhabbet kuşu yemi kazanacaktır. ( Kargo ücreti sitemize aittir. )

Yarismaya Katilim Sartlari
  • Her uyenin sadece 1 katilim hakki vardir.
  • Konu altina birden fazla yazan üyeler tespit edildigi taktirde otomatik olarak diskalifiye olacaklardir.
  • Yarismaya katilabilmek adina konu altina reklam engelleyicimi kapattım yazmaniz yeterli olacaktir.
  • Yarisma sonucumuz wmaraci cekilis aracinda yapilacak olup video ile kayit altina alinip buradan sizlerle paylasilacaktir.
  • Yarismamiz 17 Kasım 2018 tarihinde başlamış olup 24 Kasım 2018 tarihinde saat 16:00'da sona erecektir.
  • Katilimcilara basarilar diler, sevgi ve saygi cercevesinde guzel bir yarisma dileriz.
reklam engelleyicimi kapattım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...