Karadeniz Pet

Kaya İle İlk Tanışmamız

Shimano

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar aranıza yenı katıldım kızım ınanılmaz derecede muhabbet kusu sevdalısı kendısı 7 yasında bu gun 35 gunluk bı yavru muhabbet kusu aldık kusun ısmını olen babamın adını koyalım dedık ısmı kaya oldu bu vesıle ıle muhabbet kusu sevdamız baslamıs oldu herkeze selamlar saygılar .

ae1279c1a20f40220836c8fd4df01ecc.jpg

maşallah

ıyı dıleklerınız ıcın cok tsk ederım arkadaslar sagolun.daha guzellerını beslemek sızlere nasıp olur ınsallah.

bu arada arkadaslar bırsey dıkkatımı cektı ben bı kafese 50 tl para verdım pırınc malzeme kalıtesı dıger kafeslere bakınıyorumda daha uygun fıyatlı kafese dahıl aparatlar 2 adet yemlık 1 oyuncak bırde suluk var.

Hayırlı olsun. inşallah hep güzel mutlu haberler olur bu paylaşımlarınız. Bu arada Kaya maşallah çok güzel esaslı bir kuşa benziyor. Sağlıkla büyütün:)

Hayırlı olsun. inşallah hep güzel mutlu haberler olur bu paylaşımlarınız. Bu arada Kaya maşallah çok güzel esaslı bir kuşa benziyor. Sağlıkla büyütün:)

ıyı dıleklerınız ıcın cok tsk ederım sagolun daha ıyı kusları beslemek sızlere nasıp olur ınsallah.

Geri