Karadeniz Pet

Kendisini sevdiriyor ama parmağıma gelmiyor.

tdemir

Yeni Üye
Muhabbet kuşum limonu 1 hafta önce sahiplendim yavaş yavaş kendisini sevdirmeye başladı fakat parmağıma ne yaptıysam gelmiyor. Kafesinden dışarıya çıkmıyor. Ne yapmam lazım bilmiyorum ilk muhabbet kuşum.

sabırlı olmalısınız. kafesin içinde nazikçe parmağınızı ayaklarına doğru götürün parmağınıza tüneyecektir. bunu ürkütmeden sıkça yapın. hatta bir süre parmağınızda tünemesine müsaade edin. buna alışacaktır

Akşamları nadirende olsa bu söylediğinizi yapınca elime geliyor ama gündüz yanına yaklaştırmıyor. Bir sorum daha olacak size elimden yem yedirmeye çalışıyorum ama nafile yüzüme bile bakmıyor. Darı aldım ballı kraker aldım ikisinde yemiyor acaba bunları bilmıyor olabilir mi?

Akşamları nadirende olsa bu söylediğinizi yapınca elime geliyor ama gündüz yanına yaklaştırmıyor. Bir sorum daha olacak size elimden yem yedirmeye çalışıyorum ama nafile yüzüme bile bakmıyor. Darı aldım ballı kraker aldım ikisinde yemiyor acaba bunları bilmıyor olabilir mi?
bilmediğinden değil ki zaten hızlı öğrenen canlılar bunlar. alışmakla ilgili. biraz zaman verin

Bizim kuşta yenilikten ziyade elde yiyor bunada alışması çok iyi deil hep bekliyor
Yemlikte korkuyor gibi 1 tane alio etrafına balık tereddütlü

Bizim kuşta yenilikten ziyade elde yiyor bunada alışması çok iyi deil hep bekliyor
Yemlikte korkuyor gibi 1 tane alio etrafına balık tereddütlü
Elimize alışması için elimden yedirmeye çalışıyorum ama işe yaramıyor ne elime geliyor nede elimden yem yiyor. Kafesin kapısı sürekili açık birkere olsun öıkmadı dışarıya

Elimize alışması için elimden yedirmeye çalışıyorum ama işe yaramıyor ne elime geliyor nede elimden yem yiyor. Kafesin kapısı sürekili açık birkere olsun öıkmadı dışarıya
Güvensizlik olabilir kimisi ac bırakılırsa alistirilacagini söylüyor ama tavsiye etmem vazgeçmeden elinizi kuşun ayaklarına yakın tutun ve arada göğsüne uzatın alışacaktır konuşun devamli

Güvensizlik olabilir kimisi ac bırakılırsa alistirilacagini söylüyor ama tavsiye etmem vazgeçmeden elinizi kuşun ayaklarına yakın tutun ve arada göğsüne uzatın alışacaktır konuşun devamli
İnşallah. Başarıya ulaşana kadar denemeye devam edeceğiz artık.

E
Eminim olacak sevilmeyi seviyorlar cunki Disarda elimde durmaz ama oluşumdansa inmek istemez yavaş yavas
Maşallah İnşallah benim kızımda siZin oğlunuz gibi olur 2 aylık bizden önce pek ilgilenenilmemiş geldikten 1 gün sonra parmaklarından biri kangırenden dolayı düştü belkide bizden önceki bakan kişilerden dolayı böyledir bize karşı.

7-C0-C63-CF-7-BA5-498-D-86-AE-522-AB6-FA397-D

O ballı krakeri hızlıca kafesten ve kuştan uzaklaştırın. Kendimize bile doğal, gerçek bal bulamıyorken Allaskina muhabbet kuşu icin gerçekten ballı bir sey bulabilir miyiz ? Zararlı o.

2 gun
O ballı krakeri hızlıca kafesten ve kuştan uzaklaştırın. Kendimize bile doğal, gerçek bal bulamıyorken Allaskina muhabbet kuşu icin gerçekten ballı bir sey bulabilir miyiz ? Zararlı o.
Felan durdu video eski attim komple

Yemedi zaten belki yer alışır kendisini iyi hisseder diye koymuştuk aldık yemeyince yüzüne bakmadi. Haklısınız

Geri