Karadeniz Pet

kesinlikle bakin ve uygulayin

• Konbuyu başlatan Erdem DEDE
  • Başlangıç tarihi
E

Erdem DEDE

Guest
Arkadaslar daha once uretim hane hisse diye konu acmistm orda dedigim seyi uyguladm ve olsuda kuslariniz yuvaliga ilgisizse telefondan yavru muhhabet sesi acip yuvaligin ustune koyun gunluk 10-16dk dinletn ve sonucunu gorun

Arkadaslar daha once uretim hane hisse diye konu acmistm orda dedigim seyi uyguladm ve olsuda kuslariniz yuvaliga ilgisizse telefondan yavru muhhabet sesi acip yuvaligin ustune koyun gunluk 10-16dk dinletn ve sonucunu gorun
sonucunda ne oluyor kuşlar çiftleşiyor mu nasıl yani biraz daha açar mısınız konuyu?

Sonucunda kuşlar eğer ilgisizse çiftleşmeye-yuvalığa-erkek kur yapmaya bu 3üne ilgisizse eğer ilgileri artıyor dinlettikten sonra hemen erkek kura başladı dişi yuvalığa bakmaya vs başladı çiftleşme gözlemleyemedim ama yakında olucak giibi

Sonucunda kuşlar eğer ilgisizse çiftleşmeye-yuvalığa-erkek kur yapmaya bu 3üne ilgisizse eğer ilgileri artıyor dinlettikten sonra hemen erkek kura başladı dişi yuvalığa bakmaya vs başladı çiftleşme gözlemleyemedim ama yakında olucak giibi
yavru muhabbet sesini nerden indirebilirim acaba veya sende mevcutsa siteye koyabilir misin kardeşim ?:)

Ben dınlettım ıkısıde bagırıstılar sadece.

Mehmet kardeşim doğru diyo kuşlarım şu son günlerde yuvalığa ilgileri arttı çiftleşcek gibi oluyolar

Hadi hayırlısı inşaallah.. Güzel bi izlenim tebrik ederim

Bence de işe yarayabilecek bir yöntem şöyle güzelde bi ses kaydı olsa herkesin işine yarar özellikle dişi kuşun yuvada yavruları beslerken çıkardıkları ses olan bir kayıt.

Arkadaşlar ben bu fikre katılmıyorum.Bırakın kendileri doğal olarak zamanı gelince yavru yapsınlar.

Geri