Karadeniz Pet

Kırılan S3 camı !!

• Konbuyu başlatan Yücel YETİMOĞLU
  • Başlangıç tarihi
Y

Yücel YETİMOĞLU

Guest
arkadaşlar aramızda hiç samsung s3 camı yaptıran varmı servis dışında dokunmatikte problem yok sadece cam sorunlu ! daha önceden böyle bi sorun yaşayıp yaptıran varmı acaba , varsa bilgi verirse sevinirim teşekürler
iyi forumlar...

Yücel kardeşim geçmiş olsun. Bende s3 alacağım Allah nasip ederse. Camın fiyatı 200 TL bence o kadar para vermene değmez.

Ben bu siteden alacağım : http://www.n11.com/

Geçen hafta Dubai Bilişim 999 TL'den satış gerçekleştirdi. Tekrar satışa sunmalarını bekliyorum :) Paralel ithalat. Medcell garantili.

Muhammet kardeşim S3 Alacaksan biraz daha bekle derim. S4 ün lansmanı oldu, bizim türkiye pazarına da tamamıyla girince S3 ün fiyatarı daha da düşecek.

Muhammet kardeşim S3 Alacaksan biraz daha bekle derim. S4 ün lansmanı oldu, bizim türkiye pazarına da tamamıyla girince S3 ün fiyatarı daha da düşecek.

Emre abi biliyorum ay sonuna Türkiye'de satışı başlıyor. S4'ün satışa sunulmasıyla S3 fiyatları baya bi düşecek fakat sabırsızlık yüzünden fazla fiyata alacağım gibi :D

Emre abi biliyorum ay sonuna Türkiye'de satışı başlıyor. S4'ün satışa sunulmasıyla S3 fiyatları baya bi düşecek fakat sabırsızlık yüzünden fazla fiyata alacağım gibi :D

muhammet bey s3 çıkalı nekadar olduki s4 çıktığında s3 fiyatının düşüceğini sanmıyorum.Teknoloji ve özellik bakımından s4 le hemen hemen aynı s3 sadece görsel değişikliği var....

:) faakir dostlarm .d şuan 1200 1300 e düstu bin dn aşagı düşmez ama pişman etmez s3 ben herşeyimi teldn yapıyorum ;) forumu dahi telden takip edyorum

Arkadaşlar S3 için sakın olan fazla para vermeyin ve kampanyaları takip edin. S4 1999 tl rakama çıkıyor buda demekki 1750 Tl civarı garantili S4 alınabilecek buda S3 ün fiyatlarını düşürecek. Birde özellikle android ile ilgili yardım almak isteyen varsa 444android.com a beklerim.