Karadeniz Pet

Kız istemeye gittik

Kadir GÖY

Meraklı Üye
7365a1ad2ff9e794ef2a230cded0a2e1.jpg
e22e26fc8c7b0ba637a837edb16c5be7.jpg
0838c208e1d57727c7b1592591f2995c.jpg
e481ff3e824b06b011c3523385a857bc.jpg

Artık erkek kuşumun yalnız kalmasını istemediğim için onu dişi dolu bi kafese atmaya karar verdim . Onada bu konuyu açtım lakin bi yanıt alamadım. Cevabını olumlu kabul edip dişilerin içine attım biraz dolandı biraz şaşırdı kızlardan biriyle opuştuler kaşındılar sonra bizimkisi karşılık vermeyi bıraktı kaşınmaya başladı uyukladıbirbuçuk saat bekledik oldu mu acaba diye izledik. Aynı kafese koyduk kavga yok ama pekbi sessizlerdi . Şimdi de evdeyiz uykuya daldık herkes kafesine yattı

Sent from my iPhone using Tapatalk

inşallah en kısa zamanda birbirlerine alışıp mutlu sona ulaşırsınız

inşallah en kısa zamanda birbirlerine alışıp mutlu sona ulaşırsınız

teşekkür ediyorum sağolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:52 -->-> Daha önceki mesaj 18:36 --

827bd178ff0f5343ce8310ceef543d8f.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:59 -->-> Daha önceki mesaj 18:52 --

4ff2bc5f3f3d5fea4f8717cc97fad244.jpg

Maşallah çok güzel bir kuş umarım en kısa zamanda hiç ayrılmayan birer eş olurlar.

kuSlariniza 2 3 gun ust uste vitamin verin birde erkek kusunuzun diskisina bakin ishalse vitamin vermeyin ishal gecirici dogal yontemler deneyin erkek kusunuzda biraz halsizlik sezdim fotograflardan onlem icin

kuSlariniza 2 3 gun ust uste vitamin verin birde erkek kusunuzun diskisina bakin ishalse vitamin vermeyin ishal gecirici dogal yontemler deneyin erkek kusunuzda biraz halsizlik sezdim fotograflardan onlem icin

İshal yok alındığından bugüne hergün suyuna vitamin ekledim. suyunu hergün yeniledim.

Hadi hayırlı olsun tekrar

Artık erkek kuşumun yalnız kalmasını istemediğim için onu dişi dolu bi kafese atmaya karar verdim . Onada bu konuyu açtım lakin bi yanıt alamadım. Cevabını olumlu kabul edip dişilerin içine attım biraz dolandı biraz şaşırdı kızlardan biriyle opuştuler kaşındılar sonra bizimkisi karşılık vermeyi bıraktı kaşınmaya başladı uyukladıbirbuçuk saat bekledik oldu mu acaba diye izledik. Aynı kafese koyduk kavga yok ama pekbi sessizlerdi . Şimdi de evdeyiz uykuya daldık herkes kafesine yattı

Benim ufaklığa da kız aldığımızda ilk 1-2 gğn çok sessizlerdi. herkez kendi köşesinde duruyordu fakat 2. günün sonunda acayip hareketli birşey oldular. Ördek yavrusu gibi peş peşe gidiyorlar heryere. Şimdilerde kız yuvalıkta erkeği de kapıya dikti bekletiyor bakalım :)

Hayırlı olsun, güle güle besleyin.

Sağolasın Levent abi teşekkür ediyorum , şimdilik kuşlar ayrı ve 2 metre uzaklıkta.
Tavsiyelerinizi her zaman bekliyorum..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:32 -->-> Daha önceki mesaj 19:30 --

Benim ufaklığa da kız aldığımızda ilk 1-2 gğn çok sessizlerdi. herkez kendi köşesinde duruyordu fakat 2. günün sonunda acayip hareketli birşey oldular. Ördek yavrusu gibi peş peşe gidiyorlar heryere. Şimdilerde kız yuvalıkta erkeği de kapıya dikti bekletiyor bakalım :)

Olayı kavrayabildiğim kadarıyla şimdilik ikisini ayrı tutuyorum uyuyolar uyanınca ötüşüyolar.. belli ki biraz soğuk dokundu onun etkisi diye düşünüyorum
:eek:k sağolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:45 -->-> Daha önceki mesaj 19:32 --

Hayırlı olsun, güle güle besleyin.

c1f54aa459b768bd186be13f37f2ada1.jpg

abi kuyruk düşmüş yüz çekilmiş dimi

Hayırlı ugurlu olsun yavrularını da alırsınız inşaallah

kafesin altındaki resimde etkileyi erkek kusun altında olmasıda önemli yani

hayırlı olsun kızı alırken zorlanmamıssınız .. iyidir bu:D

Geri