Karadeniz Pet

Kızgınlık yumurtası mi ?

Gunesfidan

Yeni Üye
Merhaba ;
Benim dişi kuş 10 aylik ve bi kac gün once çiftleşme belirtisi gostermisti bende burada ufak bir üretimhane var oraya verdim... iki gun kaldi sadece ve kaldığı iki gün sure zarfında bi kac defa çiftleşme olmuş fakat ben kuşu geri almak zorunda kaldım . Eşini de vermediler. Bu durumda Yumurtlama olur mu kusta ? Yoksa kızgınlık yumurtası mi oluşur ?
Bilgi verirseniz çok sevinirim

fakat eşinden ayrıldığı için stres olabilir

hadi diyelim yumurtalar dolu yumurtalara yazık olur dişi tek başına bakamaz

neden üretimhaneye verdiniz kuşta yumurta belirtisi var mı?kuşun güncel fotosunu atar mısınız

neden üretimhaneye verdiniz kuşta yumurta belirtisi var mı?kuşun güncel fotosunu atar mısınız
Ciftlesme belirtisi vardi üretim yapan kişi ise tanıdık kuşu ona vermemi soyledi sonra mecburen geri almak zorunda kaldım yoksa orada es tutmuştu :( yumurta belirtisi var ama uretim haneye vermeden oncede kızgınlık yumurta belirtisi vardi acikcasi .

ekran fotosu olrak deneyin yada resim yükleme sitesi kullaın

yumurta var gibi bi kaç gün bekleyin kuyruğu aşağı dikilip sırtı şişerse yumurta var demektir.kafese yuvalıkda koyun

peki sonrasında ne yapcamm tek besleyebilir mi? yumurtanın boş olma ihtimali de olabilir mi ? kafamda deli sorular
tek başına bakamaz ama illa dolu olcak diye bir şey yok.yumurtlarsa 4-5 gün bekleyin yumumurtada damarlı yapılar varsa doludur.yumurta maması yapın ve vitamin markanız ne,

Geri