Karadeniz Pet

konuşan erkek eşi ve yavrusu ile hagen vision s01 kafes ve sehpası komple

cetinates

Paylaşımcı Üye
erkek kuş konuşuyor 10 kelime civarında biliyor ve ele geliyor,eşi konuşmuyor erkek omuza ele geldiğinde oda geliyor fakat normal şartlarda ele gelmez,yavruları yeni 3 gündür yem kırıyor,ilanda yazanların dışında hagen kafesin orijinal banyoluğu ve kendi yaptığım yuvalık plastik folluk muhtelif aksesuarlar komple verilecektir,hobiyi bırakmak istediğim için satıyorum,iyi bakabileceğinize inanıyorsanız arayın yazdığım fiyat yaklaşık bana maliyetidir,bir şekilde fiyatda anlaşırız.

Son düzenleme:
S.a sadece bana eşi ve kendisini kaç TL ye verirsiniz. Ayrıca telefon numaramı göndersem Whatsapp üzerinden videosunu atarmısınız? Konuşan kuşa acil ihtiyacım var. Kafes ve diğer aksesuarlar tam ve eksiksiz bende mevcut.

Erkek kuşu satmayi dusunursen bana msj yaz kardesim guzel bi fiyat bicebilirim. Dusun isterim

S.a sadece bana eşi ve kendisini kaç TL ye verirsiniz. Ayrıca telefon numaramı göndersem Whatsapp üzerinden videosunu atarmısınız? Konuşan kuşa acil ihtiyacım var. Kafes ve diğer aksesuarlar tam ve eksiksiz bende mevcut.
Ankara dışı göndermiyorum,adresimde teslim 300 tl olabilir.

Naptın sen usta ya yerli kuş çift 300 tl çok komik bir rakam 20 kelime bile bilse o fiyat etmez

Naptın sen usta ya yerli kuş çift 300 tl çok komik bir rakam 20 kelime bile bilse o fiyat etmez
Yanlış konuşmuşsun usta benim kuşum 4 kelime konuşuyor gel bana 1 milyar ver vermem yinede bir düşün neden istiyor bukadar bazı şeylerin değeri büyüktür alan alır iyi bir dost olur ona kısa kesicem.düz 500 bırakır bence kendisi .

Geri