Karadeniz Pet

Kordon Kafes dolandırıldım mı ? destek

Özer ÇAĞLAR

Meraklı Üye
S.a arkadaşlar bir çift kuşum var onlar için kısıtlı bütçemden feragat edip kordon kafesten kafes tünek banyoluk kalamar kemiği kum vs 9-10 kalem sipariş verdim telefon ile verdiğim siparişi karşıdaki arkadaş ürün kodları adresim isim soyisim ve numaram ile bilgisayara kaydetti ödemesini bayramdan sonra yapın dedi ve ödemeyi 12,07,2016 tarihinde bankamatikten garanti bankası Sevtap gülcan isimli şahısa havale ile ürünler 65 tl kargo 10 tl havale ücreti 9 tl olmak üzere 84 tl gönderdim gönderdikten sonra aradım kargonuzu akşam göndereceğim dedi üzerinden 4 gün geçti halen kargo gönderilmemiş kargo şirketini aradım isimden sorguladım adıma gönderim yok parayı gönderene kadar her telefonuma cevap verirdi hatta kendisi arardı parayı gönderdikten sonra telefonlarıma bakmıyor meşgule atıyor ne kargo takip numarası verdi ne de başka şey ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim parayı gönderdiğim dekont duruyor gerekirse yasal işlemwde sokabilirim teşekkürler...

selamlar
size özel mesaj gönderdim.

selamlar
size özel mesaj gönderdim.

Desteğiniz için teşekkürler

Ek olarak bu şirketle sıkıntı yaşıyan üyelerimizdende destek bekliyorum ürünleri alabilenler oldu mu veya benim gibi tüketici haklarına ya da savcılığa başvuranlar yazarsa sevinirim

https://www.sikayetvar.com/kordon-kafes

Burada benzer şikayetlerde bulunan insanlar olmuş. Dolandırıcı olduklarını sanmıyorum ama sizi bayağı bir uğraştıracaklar muhtemelen. Bir de sikayetvar.com'a yazın isterseniz. Genelde bu sitede yazılan şikayetler üzerine imajlarını düzeltmek için hatayı düzeltmeye çalışıyorlar.

Gecmis olsun, Kordon kafes beni de dolandirdi. Ayni sekilde Sevtap Gulcan adina havale yap dedi, sonra telefonlara bile cikmadi. Polise gitti babam sikayette bulundu, adamlar sallamadi bile...
Daha sonradan bir pet shopcudan aldigim bilgiye gore kordon kafes kacak calisiyormus. Forumlarda daha once dolandirilan arkadaslar tecrubelerini paylasmisti. Siz yine yasal yollara basvurun ama fazla birsey beklemeyin.

Şikayetvara şikayetimi yazdım bakalım bekleyişteyim bi sonuç çıkmazsa burda yakınımda tüketici hakem heyetine banka dekontu ile gideceğim

bu firma ile ilgili çok sayıda şikayet mevcut. ben de kendimi sağlama almak adına hep alışverişlerimi birazcık daha fazla verip sanalpazar gibi aracılar üzerinden yaptım. şu ana kadar hiç sorun yaşamadım çünkü böyle yapınca para hesaplarına sizin onayınızdan sonra geçiyor.

merhabalar. kordon kafesten 1 ay öncesine kadar 2 adet çifthane satın aldım ama kargoya 5 gün oldu vermedi. mesajlarıma 1 gün sonnra cevap veriyordu. bahaneside hastanede refakatçıyım falan filan. herneyse gelelim mevzuya. ben daha sonra siparişimi iptal edin ben sizden 5 katlı apart kafes alıcam dedim. siz satın alın ben bunu iptal ederim dedi. daha sonra kartımda limit yok fazla iptal edin, iade işlemi olunca hemen satın alayım dedim. 3 gün sonra iptal etti. daha sonra mesaj yazdı bana ipptal ettim apart kafesi satın alabilirsiniz diye. bak lan işine dedim. bidaha cevap yazmadı. bilginize.

Daha once bende aldim yaklasik 1 ay oyaladilar beni daha sonra araya araya yolladi urunleri

İşin peşini bırakmıyacağım göndermezse kendisi sıkıntı yaşar

Ara surekli nerede kaldi de

Geçmiş olsun... Maalesef izmir de; Kordon kafes ve kafescim. Bu firmalardan aman aman uzak durun. Bende "kafescim" firması ile alış veriş yaptım kırık dökükde olsa eksik meksik te olsa 1 ayda anca aldım kargolarımı birdaha tövbe... İnş sizde ürünlerini veya paranızı geri teslim alırsınız. Geçmiş olsun

vay be olaya bak bende bugün sipariş verdim iyi mi ?
ya arkadaş bu adamlar madem üretici işlerini düzgün yapsalar peynir ekmek gibi satacaklar ne diye dolandırıcılık yapıyorlar valla anlamadım.
bakalım benım sonum ne olacak.

kaç gündür vızır vızır düzgün hesaplı kafes arıyorum bakmadığım yer kalmadı gittik kordon dan sipariş geçtik
izmir kafes
kordon kafes
bst kafes
seba kafes
kafessan
naturbird
vs vs
ya fiyatlar çok yüksek ya firmaların doğru düzgün satış sitemleri yok. bu forumda 2 firma var onlarda da çeşitler az fiyatlar yüksek(bu işi kendi çapında yapanlar için en azından benim için)

söylenecek çok fazla bir söz yok... hayırlısı

Gecmis acilmis olan konulari takip edin bu tur kordon kafesle yasamis olduğum sorunu goruntulu bir sekilde paylasmis olduğum bir konum var gecmis olsun işiniz kolay degil uc kagitcinin teki o firma

Kordon kafes adlı siteden sipariş vermeyin

Adli konu da mevcut hersey...

Gecmis acilmis olan konulari takip edin bu tur kordon kafesle yasamis olduğum sorunu goruntulu bir sekilde paylasmis olduğum bir konum var gecmis olsun işiniz kolay degil uc kagitcinin teki o firma
kardeşim bugün sipariş verdim konuları okuma şansım daha sonra oldu başka bir konuda bahsetmiştim. firmadaki kişi ile bugün görüştüm tekrar yarın kargolıcam ürünleri dedi bakalım hayırlısı.

Kordonkafes.com üzerinden 22.08 de verdiğim siparişlerim bugün elime ulaştı. firma sıkıntılı sahibinde.com şikayetvar.com gibi sitelerde de bir çok şikayet söz konusu. burdan da alıp sıkıntı yaşayanlar olmuş benim gibi :)
kesinlikle tavsiye edemem uğraştırıyor stres sıkıntı. bende kendisine defalarca yazdım sürekli bahaneler söyledi kargoladım dedi ama kargoya vermemişti. daha sonra Bimer ve şikayet var üzerinden firmayı şikayet ettim ve bugün ürünlere kavuştum. banyoluk tam oturmadı kapıların hiç birine ürünlerde çizik vs var ama tekrar uğraşamıcam o yüzden kargoyu kabul ettim.
kafes için 6,5tl diğer ürünler içinde(ayrı koliye konmuş özensizdi) 6,5 tl kargo ödedim.
P_20160830_132808.jpg

Kordonkafes.com üzerinden 22.08 de verdiğim siparişlerim bugün elime ulaştı. firma sıkıntılı sahibinde.com şikayetvar.com gibi sitelerde de bir çok şikayet söz konusu. burdan da alıp sıkıntı yaşayanlar olmuş benim gibi :)
kesinlikle tavsiye edemem uğraştırıyor stres sıkıntı. bende kendisine defalarca yazdım sürekli bahaneler söyledi kargoladım dedi ama kargoya vermemişti. daha sonra Bimer ve şikayet var üzerinden firmayı şikayet ettim ve bugün ürünlere kavuştum. banyoluk tam oturmadı kapıların hiç birine ürünlerde çizik vs var ama tekrar uğraşamıcam o yüzden kargoyu kabul ettim.
kafes için 6,5tl diğer ürünler içinde(ayrı koliye konmuş özensizdi) 6,5 tl kargo ödedim.Ekli dosyayı görüntüle 1676
en azından almışsınız en son engellenen bile gördüm firma tarafından :) hayrını görün