Karadeniz Pet

Korktuğu için mi?

Erkek kuşum cok hareketliydi hiç susmazdı kanadından sonra durgunlaştı

Dişi kuş yuvalık hazırlığı yaptıgı zaman yuvalıktaki şeyleri dışarı atar ve eşeler bu sabah attıgım kagıtlar suan hepsi yerde
Tam olarak nasıl yapacağım kağıtları? Resim atar mısınız mümkünse bana?

Kamera güzeli olan dişim mavide eşi

Ekli dosyalar

• 444.jpg
    444.jpg
    29.8 KB · Görüntüleme: 10
yarım sayfayı 5 e böl cok küçük olmasın at rasgele yuvalıga

telefonum arızalı tablet kaliteli cekmiyor ama atarım sarj dolsun

Suniyi nedense pek beğenmiyorum ama sizin tercihiniz. Belki kanadının iyileşmesini beklemelisiniz çünkü dişi gerçekten benim dişim gibi kaprisli değil ustam :D Bu iş olur olur :) Maşe'Allah
hocam yine ben :D benim sana tavsiyem oydu çünkü hocam eğer kafesten yumurtaların yerini deiştirirsen kuluçkaya yatmaz belkide ve bölece anneeilk hissinin bir kısmını kaybeder hiç birşey olmamış gibi erkekle sevişmeye devam eder

sessiz kimsenin görmeyecegi odaya koy urkek dişi kusun

WIN_20170402_15_56_42_Pro.jpg

hocam bunlarda benim muhabbet kuşlarım kendi kendime saglıklıca yetiştiriyorum :D ( sağda gördüğün mavi kuş show (jumbo) muhabbet kuşu soldaki yeşil ise yerlidir hocam ikiside 2 aylık) birbirlerini çok seviyorlar erkekmidesindeki bütün yemi eşine kusuyor :D

sessiz kimsenin görmeyecegi odaya koy urkek dişi kusun

Ayırayım mı yani? Bunu nedense hiç istemiyorum çünkü erkek yuvanın içine ötmeye başladı dişiyi çekmek için bir de dişiyi de artık koyduğum mamadan hapur hupur götürüyor mideye :D Bayağı alışıyor dişi günden güne, korkuyorum ters tepki almaktan

Ekli dosyayı görüntüle 10017
hocam bunlarda benim muhabbet kuşlarım kendi kendime saglıklıca yetiştiriyorum :D ( sağda gördüğün mavi kuş show (jumbo) muhabbet kuşu soldaki yeşil ise yerlidir hocam ikiside 2 aylık) birbirlerini çok seviyorlar erkekmidesindeki bütün yemi eşine kusuyor :D
Evet az önce forumda görmüştüm. Yavru istiyorsanız bu kafes sizin için sıkıntı öncelikle bunu belirteyim, yuvalık problemi yaşayabilirsiniz. Ben 2 kez kafes değiştirdim bu da 3. Kafesim bu yüzden, ya fazla küçük geldi ya da büyük olsa da yuvalık takma problemi yaşadım çünkü silindirdi

Ayırayım mı yani? Bunu nedense hiç istemiyorum çünkü erkek yuvanın içine ötmeye başladı dişiyi çekmek için bir de dişiyi de artık koyduğum mamadan hapur hupur götürüyor mideye :D Bayağı alışıyor dişi günden güne, korkuyorum ters tepki almaktan
hocam yumurta doğarsa ayır doğmassa ayırma zaten dişinin yumurtasıolunca eşinin yerine yumurtaya ilgi gösterecektir aksi takdide erkek yumurtaları ya dışarı atar ya da kırar

Evet az önce forumda görmüştüm. Yavru istiyorsanız bu kafes sizin için sıkıntı öncelikle bunu belirteyim, yuvalık problemi yaşayabilirsiniz. Ben 2 kez kafes değiştirdim bu da 3. Kafesim bu yüzden, ya fazla küçük geldi ya da büyük olsa da yuvalık takma problemi yaşadım çünkü silindirdi
WIN_20170402_18_58_43_Pro.jpg

HOCAM O ÖNLEMİ ÖNCEDEN ALDIM :D

Geri