Karadeniz Pet

Kuşum Hamile Mi?

Sco

Yeni Üye
Herkese merhaba arkadaşlar, Bayramınız mübarek olsun. :) 8 aylık bir çift muhabbet kuşum var, dişi olan yaklaşık 2 haftadır şişkin görünüyor. Tüyleri de kabarık değil aynı zamanda yemi fazla yiyor ve dışkısı da artımış gibi, bende hamile olabileceğinden şüphelendim.Bazı belirtiler sonucunda anlaşılıyormuş.Resime bakıp olup olmadığını söylerseniz sevinirim.

Teşekkürler.

Not: Mavi olan dişi kuş.

oRMkAh.jpg

Kuş hasta gibi duruyor alttan ve yandan foto atarmısınız son olarak dışkıyıda..

• Beğen
Tepkiler: Sco
Kuşun sağlığı ile ilgili bisey diyemem bilgisi olanlar yazar ama bu kafesten bende de var yedekte aşırı küçük sizde iyice tüneğe boğmuşsunuz hareket edecek yerleri kalmamis salincak falan. Bu kafesin hakki tek tünek.

• Beğen
Tepkiler: Sco
Kuş hasta gibi duruyor alttan ve yandan foto atarmısınız son olarak dışkıyıda..
Hocam, bu şekilde çekebildim resimleri ele alışkın değiller.Birde anüs tarafındaki tüyler dökülmüş görünüyor ve ayaklarını o tarafa götürüp kaşıyor gibi.

oRZLwn.jpg

oRZH1h.jpg

oRZaaM.jpg

oRZYky.jpg

Kuşun sağlığı ile ilgili bisey diyemem bilgisi olanlar yazar ama bu kafesten bende de var yedekte aşırı küçük sizde iyice tüneğe boğmuşsunuz hareket edecek yerleri kalmamis salincak falan. Bu kafesin hakki tek tünek.

Teşekkür ederim cevabınız için, resim olarak çektim.Hangilerini kaldırayım?

Edit: En arkadaki suluklardan rahat içmeleri için, ortadaki vakit geçirmeleri için, sağ üst köşedekiler de uyumaları için koymuştum ve hepsini kullanıyorlar. :)

oRZOu8.jpg

Üstteki ikiyi cikarin yemlikleri on taraftaki yemlik yerlerine takin kafesin icinde yer kaplamasin. Tek tüneğe düsürün yuvaliga doğru. Ne biliyim neresinden tutsan elinde kaliyor bu kafes. Simdilik idare edin ilerleyen zamanlarda cifthaneli kafes alin bunada insallah yavru koyarsiniz.