Karadeniz Pet

kuşum kötüleşti

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Daha erken saatlerde yanıt vermiştim ama gitmemiş sanırım. Şimdi kuşlardan anlayan bir veteriner araştırması yapıyorum. Bugün tüneğe daha çok yatar bir şekilde durduğunu farkettim. Ya çok solgun duruyor ya da çok normal. Gelişme olursa güncelleyeceğim. Iyi akşamlar.😊
Ara ara iyi olmasına aldanmayın sakın ve ertelemeyin. Bulunduğunuz şehri yazın belki orada kanatlılardan anlayan veteriner tanıdığı olan vardır.

Merhaba, kuşumu antalyada Animal Plus Center'a götürdüm. Akşam 9 gibi gitmemize rağmen açıktı randevusuz bir şekilde gece 12ye kadar çalışıyorlarmış. Veteriner hekimi de türkiyedeki ilk gaga implantını yapmış anlayacağınız alanında baya uzman biriydi. (Araştırarak gittim yorumlarda da çoğunluk memnun kalmıştı.) Kuşumu genel bir muayene etti bacağındaki sorunu falan her şeye baktı. Muaeyene ücreti olarak 130 tl ödedik. Şuan kuşum gayet iyi. Klinik konyaaltı altınkum tarafındaydı. Cevap veren herkese teşekkür ederim.

Merhaba, kuşumu antalyada Animal Plus Center'a götürdüm. Akşam 9 gibi gitmemize rağmen açıktı randevusuz bir şekilde gece 12ye kadar çalışıyorlarmış. Veteriner hekimi de türkiyedeki ilk gaga implantını yapmış anlayacağınız alanında baya uzman biriydi. (Araştırarak gittim yorumlarda da çoğunluk memnun kalmıştı.) Kuşumu genel bir muayene etti bacağındaki sorunu falan her şeye baktı. Muaeyene ücreti olarak 130 tl ödedik. Şuan kuşum gayet iyi. Klinik konyaaltı altınkum tarafındaydı. Cevap veren herkese teşekkür ederim.
Onur Değirmen Di galiba hekimin adı görmüştüm gaga implantı videosunu ☺️ geçmiş olsun

Bende muhabbet kuşum için bir veteriner hekim arıyorum Antalya'da hala önerir misiniz hekimi. 54 günlük bir muhabbet kuşum var kontrol amaçlı götürmeyi planlıyorum.

Geri